Avto /avto/na-strom
6822 ogledov

Magična meja je padla: V Evropi poceni električni Kitajec

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 07:10 27.september 2024.

    Zelo ugodna cena? Pa jo povejte če si upate! Pred 50-imi leti so dobri avti na zahodu koštali le par povprečnih plač - kot sedaj bicikli! Pa se zamislite!

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 08:23 27.september 2024.

      tudi ti si mel plačo v ceni takratnega videorekorderja

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 08:24 27.september 2024.

      pa ne pravim da je 20 jurjev poceni

    • SlavkoKrizman 11:17 27.september 2024.

      So napisali ceno: "za katerega bo treba odšteti 18.900 evrov" al ne znese prebrat niti prvih dveh stavkov?

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:25 27.september 2024.

    grd avto, kje je užitek v pogledu nanj, ko se zjutraj usedeš vanj, kje veselje do vožnje v duhu pravih petrolheadsov? mojemu tamalemu sem kupil cliota za 15 jurjev. dodala sva par dodatkov, avto je 1,0 ima pa TURBO... še ...prikaži veče očetu zaigra srce kako lepo izgleda in kako dobro potegne..... pa sem vajen nemških bombnikov in japonskih limuzin

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:31 27.september 2024.

      Kakor komu,lepota ni pomembna,ampak sama kvaliteta in udobje in če to je postane lepši čez čas isto kot grda baba.

    • Avatar Jašna53
      Jašna53 10:11 27.september 2024.

      Vsi renaultovi clioti 0,9 so turbo!!

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 10:36 27.september 2024.

      ja vem... zato smo pa vzel. pisal sem o lepotnih dodatkih, da avto zgleda hudo, ne pa kot ta jajca na sliki

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:36 27.september 2024.

      Jašna53,ko greš kupovat ti trgovci poudarjajo nekaj kar je že tako in tako,potem pa pogruntaš da so vsi isti,zdaj si jim veselje pokvaril🤣

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 10:37 27.september 2024.

      kako ti lepota ni pomembna??? wtf... kaj je s tabo. pa tudi kitajska baterija te bo peljala 140km prve 2 leti v idealnih razmerah, potem se pa ti jebi vsakič na cesti, ko se zapelješ do Kočevja in nazaj

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:37 27.september 2024.

      Itak je Clio boljša izbira ,to je ziher

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.