Slovenija
24 ogledov

Ko je zastonj, 60 odstotkov več

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 09:35 31.marec 2014.

    ... saj zato me pa že pol leta ni več pri simobilu.

  • Johan Spohan 11:02 31.marec 2014.

    Jaz se ti smejem, ti pa joči, ker te tako lahko nategnejo.

  • maresem 11:05 31.marec 2014.

    simobilček tala minuse :-) Nič ti ne pomaga... so seronje in pika.

  • Mitoka 11:30 31.marec 2014.

    Spet plačan članek da se naredi malce reklame. Kir nateg Simobila, svojim zvestim naročnikom za RD dajo v uporabno zastonj prenos podatkov za eno uro in še to za borih 14 dni. Samo smejiš se lahko ko tole prebereš. Dokler ...prikaži več je šlo so nas vlekli za nos, mene k sreči ne več. Rajši ne bi dali nič kot pa tole urco zastonj. Kdo pa te ima časa srfat med 15.00 in 16.00 uro??? Brezposleni...

  • Alvoxy 14:50 31.marec 2014.

    Tudi sama sem šla stran od Simobila. Pošteno bi me bilo sram, da bi imela takšnega oderuškega operaterja, ki ti za zvestobo ponudi eno uro zastonj prenosa podatkov. ne vem kaj so razmišljali na Simobilu ko so se odločali kako ...prikaži več nagraditi zveste naročnike za svoj praznik. Če je to darilo potem pa...

  • Dixon 09:33 31.marec 2014.

    Za zvestobo in 15. rojstni dan simobilovci ponudijo eno uro brezplačnega prenosa podatkov. Pa kaj se vi hecate al kaj? Od takšne kao resne firme bi pričakoval za zvestobo in to da sem njihov uporabnik vsaj kakšno bolj priročno zahvalo. ...prikaži več Sej ne vem al nej se smejim al jočem!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 09:54 31.marec 2014.

    Men je Simobil tako sranje. Se mi kolca po tušmobilu ...

  • Realist 10:22 31.marec 2014.

    Še eden marketinški trik. Ne vem kaj so kadili v oddelku marketinga, samo da pa ponudiš svojim zvestim naročnikom za svojo obletnico brezplačen prenos podatkov in še to med tako čudno uro, ko je velika večina ljudi na šihtu, moraš ...prikaži več pa bit res hudo omejen. Dejansko je to norčevanje, ki se ga lahko spomnijo samo na Simobilu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.