Slovenija
16 ogledov

Janković naj bi ministrstva že razdelil

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 07:15 15.december 2011.

    Peta kolona deluje. Sicer pa koalicijo Jankoviću sestavlja Kučan. Zahvaljujoč tema dvema, 5-ti koloni in in malemu voždu Slovenija še vedno samostojna in neodvisna država . Potrebna bo ponovitev Majniške deklaracije. Nihče od medijev ne omenja dejstvo, da je za ...prikaži več za Jankovića dalo glas le 28 % volivcev. Ostalih 72 % pa ne. Na žalost se je vmešala značilnost slovenske razdrobljenosti,tudi s pomočjo medijev. In kaj, kjer se kregata dva tretji dobiček ima.

  • korl27 09:54 15.december 2011.

    Pri tem mu je bil v veliko pomoč TVOJ murgeljführer tako kot zdaj, zgodovina se ponavlja!

  • tralala 14:33 15.december 2011.

    Zelo lepo napisano. Vendar osebno menim, da so njegov vpliv napihnili za potrebe 'protikomunističnega boja'. Dvomim, da je Bonsai tako vpliven, kot to vpijejo neizobraženi sledilci gologlavega hujskača (celo pravijo, da je bil proti osamosvojitvi - bizarnost umsko podhranjenih ljudi).

  • tralala 14:35 15.december 2011.

    mislm, da TI nimaš treh čistih o osamosvojitvi. Bo kar držalo, kar je povedal Žurnalček.

  • Žurnalček 23:43 15.december 2011.

    Če že govori o kozlanju , sem mu pa serviral en ta spodnji narodni pregovor.

  • Žurnalček 00:09 16.december 2011.

    Če se je hotel iti važića , mu je KOS to omogočil in mu podtaknil par stvari, ki niso bile niti skrivnost in ga zaradi tega lepo dale na hladno. Situacija tu , je bila ista , ko smo že ...prikaži veče pri ponavljanju zgodovine, kot jo je on preko Mitja Kunstla podtaknil falsifikat vojne tajne delavcu Policije Smolnikarju. Kar se Janezek nauči , to Janezek zna. Če bi pa on objavil pravo vojno tajno in ne podtaknjeno, bi ga pa vsak poročnik član vojnega sodišča obsodil na 20 let, kam šele polkovniki !

  • Žurnalček 09:40 20.december 2011.

    Moja vojna je trajala 3 leta ne pa 10 dni . Pa še nekaj . To kar vi imenujete vojna , je bila v resnici samo preprečitev vojaškega državnega prevrata. JNA ni bila politični faktor in kot tak ni odločala ...prikaži več o nikakršnjih političnih vprašanjih. Želela sicer je , vendar jo je EU na Brionih spravila nazaj v vojašnice in ne vi.

  • Žurnalček 00:58 15.december 2011.

    Ne poznaš zgodovine. in posledic posameznih dogodkov v tem razdobju. Vsi partizani so bili dobrovoljci do zasedanja v Jajcu 29.11.1943. Na tem zasedanju so vsi dobrovoljci NOB-a , postali redni vojaki JA in regularna vojska nove države. In ti sedaj ...prikaži več govoričiš o neposlušnih borcih. Kaj, a misliš da v vojski vojaki poznajo besedo : jaz ne bi , men se ne da, jaz bi šel domov, jaz ne grem več nikamor , ker sem zmatran in podobne traparije. Za vse te besede je odgovor komandanta enote v vojnem stanju, samo šus pred zidom !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.