Svet
61945 ogledov

Huda eksplozija na črpalki: najmanj 35 mrtvih, 80 ranjenih

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 21:17 15.avgust 2023.

    Najprej je prišlo do silovite eksplozije v avtomobilski servisni delavnici, ki je blizu črpalke. Vneli so se avtomobili na črpalki, malo pozneje pa še ta in posledično še stavbe okoli.

  • Ender3 19:40 15.avgust 2023.

    Sedaj je zahodnjim medijem ostalo poročati le tisto, kar se dogaja v Rusiji..

    • Jernej65 23:02 15.avgust 2023.

      Ender3, a si mogoče na tvoj bebavi Insajder mislil. Od deset člankov ki jih napišejo jih je 9 od Rusije. E moj debilni Enderčič, kako ti je glava glupa, sploh ne veš več kaj pišeš.

    • Cccc 00:04 18.avgust 2023.

      Burn ruSSija burn !!! ,🤣😂🤣😂🥳🥳🥳

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 21:17 15.avgust 2023.

    A nič drugega po svetu se ne dogaja, kot samo v Rusiji? Pred specialno oparacijo ni bilo nobene nesreče?

    • Toma 21:23 15.avgust 2023.

      Takrat so, a sedaj ne moremo več izkjučiti možnost diverzije.

  • pravičnik77 00:47 16.avgust 2023.

    škode nobene, tako sa ne vem zakaj toliko besed. Kaj nas sploh zanima za sovražno državo, kar Rusija Sloveniji definitivno je, saj je Rusija Slovenijo razglasila za sovražno državo, torej Rusija za nas ne more biti prijateljska država. In lahkonse ...prikaži več veselimontakšnih novic iz Rusije... Iz Rusije s sovraštvom

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:40 16.avgust 2023.

      Banda kolaborantska seveda Rusiji zamerite, da nas je osvobodila nacizma in je vaš Dolfi popušil....No,Rusi bodo še enkrat počistili z nacisti v svoji okolici, a žal bomo tokrat naci zalego pri nas morali sami pospraviti tja kamor spada..

    • Jernej65 06:54 16.avgust 2023.

      lu.ckyss, nacizma nas je osvobodila cela Evropa z levjim deležem ZDA. Brez ZDA bi Rusija bila tenko piskala z celo Evropo vred.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:15 16.avgust 2023.

      Rusija je dala več vojaških in ostalih žrtev kot vse ostale vojske skupaj...

    • Jernej65 10:13 16.avgust 2023.

      Kaj ima to veze, to kar sem napisal drži kot pribito. Sicer pa Ruse žrtve ne zanimajo. V Ukrajini morilski Putler veselo žrtvuje na stotisoče rusov za svoje blodnje, ki ne bodo nikoli uresničene. Izgleda, da še ni bilo dovolj ...prikaži več žrtev med 2 svet. vojno.

    • Naklonsky 12:20 16.avgust 2023.

      Ni mi jasno, kaj luxi pije v tej vročini. Metanol ali brivsko vodko?

    • pravičnik77 13:11 16.avgust 2023.

      @lu.ckyss... ti si še eden, ki še ni dojel, da je bilo druge svetovne vojne konec in to leta 1945 in da se je od takrat svet eno malo spremenil, tudi moje-tvoje. To, da nekdo mojo državo označi za sovražno ...prikaži več mi avtomatično pomeni, da je od takrat naprej moj sovražnik in za sovražnika nikoli ne bom navijal oz. zanj delal.. tako pač je

    • Jernej65 13:57 16.avgust 2023.

      Rusija ima velike imperialne apetite. V ruskih debatah na njihovi televiziji gredo celo tako daleč, da bi ruski imperij moral segati do mej z Avstrijo, to pomeni da Slovenijo v svojih imperialističnih blodnjah vidijo celo, kot del ruskega imperija. lu.ckyss, ...prikaži več zgoraj si govoril o nekih kolaborantih. A se sploh zavedaš, da si sam eden največjih kolaborantov. V primeru spopada Evrope z Rusijo, bi ti odkrito podprl Rusijo in izdal Slovenijo, glede na tvoje prepričanje tu gor, izdajalec.

    • Interceptor 21:25 16.avgust 2023.

      Jernej, skisana glava zelja sanja vsako noč kako ga bodo rusi napadli, čez dan pa veselo hlapčuje ameriškim vojnim hujskačem. Resnično neverjetno, kaj vse lahko pička rodi.

    • Jernej65 23:24 16.avgust 2023.

      Interceptor, a si na tisto pičko mislil, ki je tebe rusofilskega bedaka nekje za grmom na svet izstrelila, bebec.

    • Interceptor 23:46 16.avgust 2023.

      Te je razdražilo, zdaj pa bevskaš kot čivava? Majhna glava, majhni možgani, nikoli se ne boš mogel primerjati z velikimi mrcinami, lahko le poskušaš biti bolj agresiven. Ampak tudi to ti ne uspeva.

    • Jernej65 07:49 17.avgust 2023.

      Interceptor, a res in kdo se je prilepil na koga jaz nate ali ti name. Bevskati, lajati, cviliti si začel ti. Jaz vse argumentirano in z dejstvi podpiram. Bevskanje, je pač bevskanje kar tja v tri dni in to ti ...prikaži veči počneš. Analiziraj moje komentarje zgoraj in tvoje bevskanje brez smisla.

  • Interceptor 21:19 16.avgust 2023.

    Hej samoroglašeni pravičnik, kaj tebe so vrgli iz vrste, ko je bog pamet delil? Ukrajincem smo poslali vse svoje tanke, zdaj pa se pritožuješ, da so nas uvrstili med sovražne države? Ko nas bojo hrčki napadli in se ne bomo ...prikaži več mogle braniti se boš pa POSRAL. Odjebi, truplo mrtvomožgansko.

    • Cccc 00:07 18.avgust 2023.

      Interfuck, shut the fuck up 🤣😂🤣😂🤣

  • Toma 19:36 15.avgust 2023.

    Partizani!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.