Slovenija
28 ogledov

Gredo, ker ne bi preživeli

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Osmi 09:10 12.april 2012.

    Bodimo kot Slovaki ne ne dajmo denarja za Grčijo, če pa ga še za sebe nimamo!?

  • KOJAK 09:11 12.april 2012.

    TI SI ŽVAJZNEN...... od teh 5900 na novo zaposlenih jih je kar več kot tretjina zaposlenih v izobraževanju in kulturi.... ZAKAJ... ZARADI JANŠINEGA BREZPLAČNEGA VRTCA... tako da ne obtožuj samo ene strani...

  • literca 09:22 12.april 2012.

    3/4 policajev tak al tak hodi v sluzbo počivat. Naprimer v Rušah pri Mariboru jih ima vsaj polovica policajev popoldansko obrt in sekajo na polno po gozdovih..eni majo po 2-3 gozdne traktorje , cepilke, vitle..traktor pa najmajn 30.000 eur vreden...in ...prikaži več pol se pritožujejo?Celo take nesmisle pišejo kot so kazenske ovadbe za to ker sem pozabil podaljšat začasno prebivališče....pol pa pridem k sodniku pa reče spet Rušani in zavrže ker pišejo nesmisle. In tile zapuščajo Policijo?Pa naj jo....

  • tartufka2226 09:27 12.april 2012.

    no karkoli je naredila je dobila polena od zdajšne vlade.Pa ti delaj dobro,če ti nekdo stalno nagaja

  • tartufka2226 09:29 12.april 2012.

    kar referendum imejno a damo pomoč ali ne saj za vsk drek hočejo referdum.Takrat ko so dali denar,me pa ni nihče nič vprašal

  • tanci82 10:05 12.april 2012.

    No, saj to! Kje je tle logika? Pa saj policist ni kvantni fizik, da bi jih imeli v Sloveniji samo ene par? Če se pa že mora vozit s take razdalje, bi si pa stanovanje najel (bi mu ga najeli)? ...prikaži več Maribor - Koper je v eno smer 230km (AMZS). Vlak MB - KP stane skoraj 19€ v eno smer, to v 20 delovnih dneh nanese dobrih 700€. To sta dve moji najemnini za 1ss Ljubljani! Ne mi rečt, da se za ta denar ne da v Kopru najt stanovanja. Da ne omenim, koliko časa tak človek izgubi na poti? Skratka, še veliko rezerv imamo, kjer bi lahko prihranili denar.

  • gina 10:19 12.april 2012.

    Eden od okostnjakov iz Kresalkine omare so očitno njeni ljubi policisti. Če nekdo, ki se je odločil za tak poklic niti slučajno ne ve, da je poslanstvo policista še kaj drugega, kot začasnih nekaj procentov plače in potni stroški, naj ...prikaži večj kar gre! Čimprej. Bodo prišli drugi. Vse se zgodi, ker se mora.

  • mia 11:57 12.april 2012.

    sliši se kot , da bi bil kazensko prestavljen?

  • mia 11:58 12.april 2012.

    kazensko?

  • mia 11:58 12.april 2012.

    kazensko?

  • Franc Bukovec 12:50 12.april 2012.

    Janez Janša?

  • Franc Bukovec 12:54 12.april 2012.

    Dejmo anketo užgat - koliko vas bi se zaposlilo v policiji za 600€? Pa zraven razmislite o vseh lepotah tega poklica - drogeraši, kriminalci, pijanci, družinski pretepi in tragedije, nočne in še mnogo tega. Ajde z prijavami na plano.

  • literca 12:56 12.april 2012.

    jaz sem takoj zato...bom pa delal pozneje ko pridem domov še malo na črno..se to vsi policaji..potegne plačo +obrt ali pa ne...

  • 1111 13:37 12.april 2012.

    očitno se ne zavedajo, da s to vlado, bo kriminala vedno več...

  • Senior 16:03 12.april 2012.

    Fantje imajo popolnoma prav.Ven iz butalske države. Zgodovina se ponavlja; iz Jugoslavije smo šli na delo v Nemčijo, danes pa iz samostojne Slovenije v Avsrtijo. Kaj smo pridobili s samostojnostjo??????

  • deželan 18:56 12.april 2012.

    Ja prav imajo. Popolnoma se strinjam, da se mora varčevati. Linearno zniževanje je velika napaka. Policistom na cesti nima kaj reči, celo pohvalim jih lahko. Po drugi strani pa vsaj tako govorijo, obstaja veliko število uslužbencev v policiji, ki ...prikaži več imajo bistveno boljše plače od teh na terenu, ob bistveno manj koristnem delu.To je sindrom celotnega javnega sektorja. Ne "znajo" nočejo ugotoviti, kdo se šlepa in nočejo te nagnati in te ki res delajo nagraditi. Škoda, kajti odšli bodo točno ti ki znajo delati, neuporabni in starejši ostanejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.