Slovenija
150194 ogledov

Golob nad trgovce z živili z oderuškimi maržami. Tako mu odgovarjajo!

Komentarjev 102
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecnii 00:35 20.junij 2022.

    Sčasoma bodo trgovine zaprte in prazne, ostale bodo tiste z razumnimi cenami. Kar ej blo lani je blo še normalno, letos 50-100% podražitev

  • mirror 16:12 19.junij 2022.

    Najdražja sta Mercator in Tuš. Sledita Spar in Eleclerc. Najcenejša je skupina Lidl, Hofer in Evrospin. V zadnjih treh trgovcih je zato največ kupcev.

  • tomaz6 20:51 20.junij 2022.

    Za začetek naj vrne skoraj 2 milijonsko nagrado, ki mu je bia podeljena na podlagi škandalozne pogodbe iz državnega podjetja, ki bi imelo profit, če bi sedel tam al ne!

  • andrej084 11:09 19.junij 2022.

    Mene pa pravzaprav zanima, če PV res ve, kaj so njegove zadolzitve on naloge. Ali bo pripravil prospekt z marzami in exel tabelo po trgovinah. Saj to ze zdaj dobivamo v nabiralnike. Joj, joj, vlada na nivoju kuhinjske logike.... moja ...prikaži veča lepa Slovenija, le kako je mogoče tako nizko pasti. Namesto, da bi poterali ministre po svetu in uredili oskrbo z gorivi in energenti, bomo sedaj kazali, kdo od trgovcev ima višjo maržo. Ukvarjajo še z Ž problemi, A B C problemi ostajajo.

    • eminenca 12:11 19.junij 2022.

      holobar bo očitno delal vse sam, pa še to kar je do sedaj delal ni niti za enega, ministri so pa samo zaposleni in dobivajo visoke plače, blišč in beda te nove vlade

    • Ender3 13:00 19.junij 2022.

      andrej084, to isto sem se spraševal, ko je vlado vodil tviteraš. Kako takšen človek lahko uspešno vlada, če je osredotočem na kritiko in delo drugih, ki so bolj kometentni in odgovorni. Dobro je, da smo se ga znebili ...

  • Avatar NX11
    NX11 11:20 19.junij 2022.

    Vidimo kako se je Golob lotil cen bencina in nafte. Najmanj škode bo, če ne dela nič.

    • Ender3 12:14 19.junij 2022.

      NX11 še vedno trpiš zaradi preganjavice novih davkov? Škoda prejšnega avtokrata je, bila tako velika, da bi se eventuelna škoda novega premierja komaj poznala. Tebe cene hrane ne tangirajo, ker očitno živiš od bencinskih hlapov in si od njih precej ...prikaži več omamljen. Pazi samo na svinec v njem, da ne boš pridobil na telesni teži.

    • Avatar NX11
      NX11 18:14 19.junij 2022.

      Ti nisi sposoben napisat enega normalnega komentarja? A lahko razložiš kako škodo je naredil prejšen "avtokrat"? Golob po tvojem ni avtokrat? Prejšen "avtokrat" je svojim ministrom dovolil vsaj odgovarjat na novinarska vprašanja, toplovodar svojim niti tega ne pusti.

    • Ender3 09:26 20.junij 2022.

      NX11, vprašenje, kaj je za prikletne normalno. Da je delal škodo meni in drugim govori dejstvo, da se je škodljivcu odrekla večina volilcev. Za to moj oseben odgovor ni potreben. Ko se spotikaš v odgovore na vprašanja Goloba, si vzemi ...prikaži več primer prejšnega vladnika, Koliko novinarskih konferenc je imel in koliko tvitov je varno z primerne razdalje poslal državljanom. Model se je izogibal kameram in kritičnim vprašenjem novinarjem. Ni se potrebno vprašati zakaj ker, odgovore vedo državljani sami.

  • Avatar Sara_Hardey
    Sara_Hardey 16:45 19.junij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel .......... >>>>>>>>>>> Www.OrdCash.Com

  • eminenca 12:19 19.junij 2022.

    tukaj je govora samo živilskih marketih, kaj pa ostala roba in storitve ... preprosto ne moreš privat sektorju določat koliko bo zaslužil, kaj takega v demokratičnih država ne obstaja ... imamo tržno gospodarstvo, prosti trg, a zdej bi pa to ...prikaži več administrativno omejili? ... imel sem svoje podjetje in prav nihče mi ni določal višino končnih cen artiklov ali storitev , nihče, razen trg ... več je ponudnikov, nižje so lahko cene oz. marže, dokler se ne spustijo na nivo, ko se ne splača več

  • Toma 11:37 19.junij 2022.

    Jugopizdija.nam se vratila! Opet nema bencina!

    • Ender3 13:33 19.junij 2022.

      Toma, vzrok in posledica. Prejšni so cene subvencijonirali, sedaj hočejo trgovci nadomestilo poslovne škode in ker tega ni, nenadoma postane pomanjkanje. To ni več cenovna politika, to je izsiljevanje In trolom motiv, da kritizirajo vlado.

  • MK 10:02 19.junij 2022.

    sral pa letu tale golobnjak.... tok ga bodo scat peljali na vseh frontah, narod bo pa najebu..... ampak sami ste si krivi

    • endrug 10:43 19.junij 2022.

      Boli izguba privilegijev vlade kriminalca?

    • Ender3 13:08 19.junij 2022.

      MK v prejšnji vladi je, Ivek vodil scat svoje koalicijske partnerje predvsem pa ,državljane z ukrepi objavljenih preko tviterja običajno preko noči, da je bil jutranji šok in kaos večji. Na volitvah pa so ga polulali prav tisti, katerim je hotel vladati.

    • MK 16:16 19.junij 2022.

      ja. imejte svobodo. meni ni hudega. sam ne potem podjetjem in lastnikom davkov nabijat. znamo mi tud optimizirat. odvetnika sem že pooblastil, da mi odpre podjetje v Luxemburgu. Bo pa matična firma vse dobičke pobrala. Če bo pa kdo pameten ...prikaži večn bo pa še zaposlovala...

    • Ender3 09:33 20.junij 2022.

      MK govoriš «zaposlovala», kaj so tudi ženske gojene, da služijo dušnemu pastirju. Potem ima več kopriv, kot jih lahko spremljamo v DZ. Verjamem,.da je vse samo blef posebno tisto o firmi in davku.

  • eminenca 10:34 19.junij 2022.

    povsem jasno je, kakšne pristojnosti ima vlada do privat sektorja, ... ddv na izdelke, davek na dobiček in davčna obremenitev zaposlenih ... od tu naprej nima nikakršnih pristojnosti višina marž je stvar zasebnika, to ni javni podatek ... vlada se ...prikaži več spušča v področje, kjer nima čisto nobenega vpliva ... trg je odprt svoboden in zasebnik se bo sam odločil o višini marže ... se pa to zopet navezuje na stroške prevoza, kjer so cene goriva na AC proste in kot sem že napisal, vsi so vezani na prevoz

    • Ender3 13:16 19.junij 2022.

      eminenca zanimivo, kako ste troli informirani in obveščeni, ne veste pa, da ste sedaj v opoziciji brez možnosti vsiljevanja pravil drugim. Lahko je, sedaj kritizirat in pametovat, kje ste bili takrat, ko ste vladali z ukrepi, aferami in interpelacijami in je šlo vse narobe.

  • Tupamaros 12:44 19.junij 2022.

    Vsakodnevni kupci vemo, brez perutnine, kje in zakaj opraviti nakupe potrebščin.

  • Avatar R_D
    R_D 11:26 19.junij 2022.

    Ko so mi v Sparu prvic zalepili vrečke s sadjem in zelenjavo, sem bil zadnjič pri njih. Tega niso nikoli počeli v Avstriji. Pri trgovcu, ki nas ima za lopove, ne bom kupoval nikoli več.

    • DasAuto 16:45 19.junij 2022.

      Žal ljudje so čedalje več lopovi in zato jih popolnoma razumem. Pač prineseš do osebja, ti stehta in zalepi in to je to, ne vidim problema v tem...

  • pofukanavlada22 13:24 19.junij 2022.

    pa kaj ste vi trgovci zabite ovce pofukane kreteni zabiti, enostavno vsi ne podražat stvari in stvar je rešena, ali bojo zaprli vse trgovine po sloveniji. zabit neenoten šiptarski narod v sloveniji

  • eminenca 09:48 19.junij 2022.

    pravih trgovin s pravimi trgovci pri nas pravzaprav nimamo, vse gre v smer nekih diskontov, kar dokazujejo tudi s politiko popustov, se pa popolnoma strinjam, da so popusti velik nateg in vaba za kupce in seveda dokaz, da so marže ...prikaži več ogromne ... mi pa ni jasno kako prepričat trgovce, naj znižajo marže, dokler se prodaja, vozički so polni, folk zapravlja nenormalno ... le zakaj bi pocenili ... in vsi ti centri so v privat lasti, v državnih podjetjih se da kaj naredit, tukaj pa žal nič ... zguba časa

    • Ender3 13:22 19.junij 2022.

      eminenca imamo pa zato največ trgovskih površin na prebivalca v EU. To pa nikogar ne moti, četudi hrane ne bo in bo precej draga. Veliko cerkva in vse manj vernikov, kot prispodoba aktualnosti stanja.

  • silvo5 09:37 19.junij 2022.

    Kaj vam ni jasno drago občinstvo GO-lobij.Možakar je nastavljen s strani lobijev teh in onih v nedeljo se bo dalo zopet zapravljat po štacunah to je prioriteta vse ostalo samo mokre sanje potrošnika.

    • eminenca 09:54 19.junij 2022.

      močno dvomim , da se bodo trgovine odprle v nedeljo

    • silvo5 10:03 19.junij 2022.

      Ne samo da se bodo odprle odprte bodo 8 ur.

  • Ivo 08:41 19.junij 2022.

    S tem, da je prepočasi sprejemal ukrepe v času korone, se je zajebal že Janez, zato so se sploh pojavili kolesarji, sedaj se bo pa še ta. Dokler oni odsejejo, preverijo, analizirajo, vrednotijo in se praskajo po jajcih, povprečen Slovenec ...prikaži več nima kje natankat avta!

    • Ender3 09:02 19.junij 2022.

      Ivo povprečen slovenec naj si ustvari lastno prioriteto, hrana za preživetje ali gorivo za mobilnost in luksus.

    • Ivo 09:12 19.junij 2022.

      Govorim o tem, da na črpalkah NI goriva za nobeno ceno, ker trgovci manipulirajo, hrane je zaenkrat dovolj!

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:30 19.junij 2022.

      Ivo....hitreje kot je začela delati ta vlada je pa res nemogoče...In poleg tega da delajo hitro, očitno delajo za državljane....Torej ravno obratno od prejšnje vlade, ki je delala, počasi, proti ljudstvu in proti zdravi pameti....K sreči je narod to kljub ...prikaži več podkupovanju sprevidel in jih postavil na stranski tir..

    • Ender3 09:44 19.junij 2022.

      Ivo👍 dam ti prav, trgovca z energenti imata monopol in, če ne bosta uveljavila svojih cen in prejela odškodninski zahtevek bosta izsiljevala tudi s navideznim pomanjkanjem goriv. Ta pokvarjena praksa vedno deluje. Potrošnik bo oškodovan v vsakem primeru !

    • nina 11:22 19.junij 2022.

      Trgovci naj so kar tho,če ne bi dobro služili,tudi trgovin ne bi gradili.....TOLIKO O TRGOVCIH. ...prikaži več

    • mirror 12:39 19.junij 2022.

      Ne bluzi. Kolesarji so se pojavili samo zato, ker levica ni bila na oblasti.

    • mirror 12:40 19.junij 2022.

      Ta vlada sploh nič ne dela.

    • Ender3 13:37 19.junij 2022.

      mirror vaše delo je, kritika in provokacija, za to ste rekrutirani in plačani s strani sektaške d.o.o. Ker to že dolgo ni več politična stranka marveč privatna organizacija velikega kolovodje.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:02 19.junij 2022.

    Golob je čista nula ,hlapec na kvadrat,edino kar obvlada je kopičenje svoje denarnice.

    • rd2dmk2 09:18 19.junij 2022.

      hm krucefix kaj pa je bivši mandatar ? če že delamo primerjavo, eden je politik, s plačo politika, pa z bogastvom, drugi je pa menedžer z menedžersko plačo ( ki mu jo ste fouš in vas žuli ) in pa ...prikaži večpa bogastvom. sedaj pa lepo pošteno primerjajte, kdaj lahko poslanec in PV s pol ducata 1000 € na mesec zbere bogastvo ? ker mu žena dela 8 urni šiht ? ker dobi socilano podporo za otroke ? ne bodite no tolk primitivni .

    • Ender3 09:38 19.junij 2022.

      krucefix zelo tendiciozno, provokativno zavajanje. To nabijači obvladate !

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:55 19.junij 2022.

      nabijem jaz vam nekam te parlamentarce,primerjate enega z drugim nonstop ,kot da drugi ne obstajajo,30 let parlamentarce ena in ta iste volite???? ,slovenskih ovc ni konca ne kraja ki vsakič naseda.Ne bo bolje niti z Golobom,al ste pa slepi in gluhi

    • Ender3 13:28 19.junij 2022.

      krucefix, jaz vas na isti način nekam, nabijem, ker ne veste, da vas že 30 let vodi eden in edini dušni pastir. To pa ni gluhost in slepota, da o maloumju ne govorimo. To ni več smešno, je bolano in ...prikaži več družbeno škodljivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.