Slovenija
3362 ogledov

Bo brez zdravnika ostalo več kot 4000 ljudi?

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bleki 18:14 11.oktober 2024.

    Tile dohtarji zahrbtno delujejo proti državljanom rs. Veliko podobnosti z zhrbtnimi in brez morale, kot teroristi. Nagnusno.naj se še poberejo iz Slovenije.

    • Plavi-mil 13:01 12.oktober 2024.

      Najbolje, da se pobereš ti, ker ko bnoš bolan, ti bodo tile dohtarji prav prišli, kreten.

    • Naklonsky 18:29 12.oktober 2024.

      Tile golobovi svobodnjaki z zdravstveno ministrico na čelu zahrbtno delujejo proti državljanom rs. Veliko podobnosti z zhrbtnimi in brez morale, kot teroristi. Nagnusno.naj se še poberejo iz Slovenije. (To je ustreznejši komentar)

  • andrija 06:57 12.oktober 2024.

    krivo pa je vodstvo zdravstvenega doma in župan-sploh će je desni,tako je izjavil golob v slovenski bistrici

  • ferdopis59 17:06 11.oktober 2024.

    A tujaj taubi ne boslal ministrice v Tolmin, da reši zadevo? A Hana je pa poslal v N. Gorico, da se pozanima zakaj odpuščanje in selitev proizvodnje. Ta vaš taubi je dolični narcis in zraven ostržek.

  • 4krogci 15:57 11.oktober 2024.

    11ambulant in 4 zaposleni…Uršić dej odstran se nesposobnež!!! Važno da so pred vhodom covid kontejneri!!

  • Avatar NickMason
    NickMason 16:06 11.oktober 2024.

    Čist tako,dokler ne najde zamenjave sam zdravnik,bi moral delati,kako pa drugje lahko,zdravnik je šel v penzijo ,pred tem je poskrbel za vse paciente z novim zdravnikom in to je to.V nasprotnem primeru pa mu v novi službi zagrenit s tem ...prikaži več ,da ni zanesljiv ,pa naj dela kjer hoče potem.

  • jakec42 17:57 11.oktober 2024.

    Začeti bomo morali k ljudskim zdravilcem oziroma k čarovnicam!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:12 11.oktober 2024.

    Tako pa izgleda,če se reforme lotijo nesposobni levičarji!! Zdravstvo tik pred propadom podjetja odpuščajo delavce saj se zaradi visokih davkov selijo!! Edino lenuhi lepo živijo v tej levičarski državi!! Mi pa lepo plešimo saj smo si to SAMI izvolili!!

    • Vrtnica 19:07 11.oktober 2024.

      A ne veste da je Golob DR. ampakne medicine ampak gobcanja!!

    • Naklonsky 18:55 12.oktober 2024.

      In svojega žepa…

  • Toma 14:51 11.oktober 2024.

    Seveda bo! Počasi bomo vsi brez, jaz sem že! Živel Golobnjak in Levaški ples!

    • Avatar Leon
      Leon 15:09 11.oktober 2024.

      Ja, Toma ti si že dolgo brez ....

    • mph2 15:38 11.oktober 2024.

      @toma, to so izključno posledice janšizma, ki je začel uničevanje javnega zdravstva že v 1. vladi, tokrat pa dodatno fidešizma.

    • Toma 18:39 11.oktober 2024.

      Ja,to je tipično razmišljanje z leve strani Gausove IQ krivulje. Kamala je živeči dokaz!

  • jakec42 17:59 11.oktober 2024.

    Levičarji desničarji,osamosvojitelji vsi uničujejo Slovenijo,za tako Slovenijo nismo šli na referendum!!

    • Vrtnica 19:16 11.oktober 2024.

      Levičarji sigurno.

    • Avatar Leon
      Leon 07:20 12.oktober 2024.

      Kje si našla levičarje? To je Janezova dogma .

    • Naklonsky 18:36 12.oktober 2024.

      Trenutno in v glavnem le levičarji. Slaba tolažba levičarjev, trenutna dejstva pač kažejo tako!

  • mph2 19:30 11.oktober 2024.

    Izgleda imajo tudi tam SĐS na oblasti

  • dr3k 17:48 11.oktober 2024.

    Brez skrbi, bodo s plesom nadomestili manjko zdravnikov

  • ginko 18:17 11.oktober 2024.

    420.000 golazni in 490.000 nevolivcev je izvolilo današnjo fašistično vladajočo golazen, ki si jo ti kučan javno podprl kot blefer (poznavalec) kaj je dobro za vas udbo-komunajzarsko mafijo ne pa za pošten slovenski narod. In sedaj zopet "projektiraš" po komunajzarsko ...prikaži večo "novi obraz", da bodo vaše riti preskrbljene, raja naj pa po vaše je travo

  • Soljatar 15:23 11.oktober 2024.

    plešemo...

  • atamama 21:17 11.oktober 2024.

    Tolmin ni tako daleč od meje, organizirati z Italjani in prebroditi trenutno jebanje teh zdravnikov. Eden izmed njih se že boji, ker so nekatere izjave zakrožile po spletu. Tu se vidi, da je v ozadju stavke dr-jev ne samo Fides ...prikaži več temveč organizirano delo SDS-a. In ne bo šlo drugače kot da se dokaže dr-jem, brez denarja ne boste preživeli. Saj veste ''železna lady'' in rudarji. Kdo je vzdržal. Ampak kaj bomo naredili, ko bomo ugotovili da imajo Italjani nižje cene uslug kot slovenski dr-ji?????

    • PasjaProcesija 00:03 12.oktober 2024.

      Seveda. Čedad je praktično enako oddaljen kot (Nova) Gorica. (Nova) v oklepaju, ker na slovenski strani kmalu ne bo več zdravnikov. Na drugi strani meje jim manjkamo samo še mi. Že najemajo prevajalce. Nočejo v Italiji? Ni problema. Med Tolminom ...prikaži več in Jesenicami je vmes le nekaj kamnov. Naj gredo pacienti tja. Včasih se ti ne morem načuditi. Pri Pogačarju si tak patriot in te moti njegova neudeležba na OI. Čeprav je na SP spisal kolesarski učbenik. Ob najmanjših težavah pa iščeš pomoč v tujini.

    • atamama 09:42 12.oktober 2024.

      Pesek, glede Pogačarje in njegovih dejanj, niso bila zadnja, tudi malo beri o njem na tujih portalih. Sram ga je lahko, še bolj pa tiste ki zagovarjajo njegovo dejanje. Sicer pa so ga vlekli sotekmovalci, ekipa, ki jo je na ...prikaži več OI pustil na cedilu... Kar se pa tiče tolminskih dohtarjev, dosegljivost čez vikend pa ti povem da brez italjanskih bi imeli izlet še bolj pokvarjen..... Saj veš eni imajo pravico do odklopa...

    • djdj 11:47 12.oktober 2024.

      Ravno v N.G. sem v čakalnici ta teden videl starejši italijanski par. Samoplačniško? Ker mi ni jasno kako lahko tujci koristijo naše javno zdravstvo.

    • atamama 11:50 12.oktober 2024.

      Zakaj ne, trg je trg. Pa si prepričan da so plačali ustanovi in ne izvajalcu direktno?

    • PasjaProcesija 12:38 12.oktober 2024.

      Tujci lahko na več načinov koristijo javno zdravstvo, mi pa njihovo https://zavarovanec.zzzs.si/cezmejno-zdravstveno-varstvo/ . Atamama, mnenja medijev ne bodo oblikovala mojega stališča. Čeprav bi me presenetilo, da bi po SP kdorkoli z resnim dosegom o njem pisal negativno. Vse jasno. Pogačar ...prikaži več je na SP samo počival in je zmagal bolj po naključju, ker nihče drug ni pred njim prečkal cilja.

    • jezero 08:16 13.oktober 2024.

      Ljudje brez morale ne morejo zdraviti Slovencev. Ki so jih celo izšolali!

  • Avatar Leon
    Leon 15:07 11.oktober 2024.

    Tukaj bi moral biti tisti podnaslov ; Janši se smeji ! Gre za podoben projekt izgube zdravnikov kot v Lenartu saj je družina Kramberger pozabila povedati svojim krajanom ,da si pravočasno uredijo spremembo.

    • Vrtnica 19:13 11.oktober 2024.

      Dobro jutro!! Ste prišli do spoznanje da je ta vlada za na gnoj zgodovine.

    • Avatar Leon
      Leon 06:57 12.oktober 2024.

      Seveda se mu smeji saj je v Lenartu celica SDS kateri predseduje družina Kramberger.

    • Avatar Leon
      Leon 07:40 12.oktober 2024.

      BERITE BRATJE https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/zd-lenart-druzinski-zdravnik-bojana-davidovic-galja-visnar-kokol-sds-koncesionar-1375104

    • Naklonsky 18:58 12.oktober 2024.

      In kaj, če je koncesionar? Koncesijo podeljuje občina!

  • jezero 08:02 13.oktober 2024.

    Naj najprej povrnejo vse stroške, ki so jih z njimi imeli Slovenci, Nato pa. za njih v Sloveniji ni dela. Taki ljudje Slovencev ne smejo zdraviti!

  • Enzgg4 21:02 11.oktober 2024.

    Kam bojo šli. Pri nas bi jim morala biti vsa vrata zaprta. Odhoda v tujino jim pa nihče ne more preprečiti. Ampak najprej bi jim bilo treba nabit xy let dela v javnem zdravstvu, ali pa mastno odkupnino. Ni logike, ...prikaži več da bi jih zastonj šolali in omogočili nabiranje kilometrine v js, ko pa končno postane spodoben dohtar mu pa dovolimo, da spizdi.

    • Naklonsky 18:41 12.oktober 2024.

      Zakaj? Torej vsakakemu, ki se izobražuje? OK, potem pa ukinimo javno šolstvo na vseh področjih in uvedimo samoplačniško šolanje, Bodo nižji stroški, posledično nižji davki in višje plače! OK, jaz sem ZA!

    • Enzgg4 19:06 12.oktober 2024.

      Popolnoma si zgrešil poanto. Nisem proti javnemu šolstvu, ampak proti temu, da deficitaren kader izobrazis, potem ti pa spizdi ali pa te izsiljuje za nenormalno visoke plače.

  • Kmodri_ 19:59 11.oktober 2024.

    Hja, takle imamo, ko je en poklic državna religija!

  • bleki 18:10 11.oktober 2024.

    Bo kr golob prevzel prazna delovna mesta, tako kot to dela z ministrstvi. Bil je že zdravstveni, obrambni, pa naj nadomešča še v tolminu.

  • Pierre 09:46 13.oktober 2024.

    Pokličite na pomoč Ivana in njegovo zdravnico Urško!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.