Slovenija
11012 ogledov

Štajerska: Andrej Šiško uri paravojaške skupine

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • URIAH HEEP 13:06 03.september 2018.

    Amm, mi je všeč Šiško, sam tale je mal kontraverzna. Po mojem mišljenju ima vsak "normalen" pravico, da se obrani od kakršnekoli nevarnosti, pa četudi je to "vodstvo lastne" države. Tako kot imajo Gringosi pravico iz 1. amandmaja za obrambo ...prikaži več prd tujimi in notranjimi sovražniki.

    • brencl47 13:28 04.september 2018.

      Tako je, vendar pa je to v ZDA organizirano v skliopu Narodne garde, drugod po Evropi pa v sklopu brambovskih organizacij, ki delujejo v sklopu države.

  • NeAnonimni 13:19 03.september 2018.

    airsoft heroji.

  • Lavdan 13:47 03.september 2018.

    J..eš državo, če ima danes lahko v njej vsaka budala svojo vojsko. In kdo bo norce ustavil, če se jim zrola. Takoj jih aretirat in jim pobrat orožje.

    • DebeliFranc 15:49 03.september 2018.

      Ne vem zakaj še ni nihče aretiran??

    • Avatar praufo
      praufo 16:51 03.september 2018.

      nima vsaka budala svoje vojske, še država nima usposobljene vojske, ki bi lahko branila svojo državo

    • matermila 19:50 03.september 2018.

      Lavdan,enim se je že zrolalo.A ne poslušaš dnevnika?Paradajzarji grozijo z nacionalizacijo.Mater jim lopovsko,jih bo treba potamanit.

    • xy 20:44 03.september 2018.

      Matermila. Zrolalo se je tebi. Boste spet bežali kot 45

  • Janez_53 12:52 03.september 2018.

    Pa ne ga srat, ljudje!!! Kaj res lahko v Sloveniji že kar vsak bumbar ustanavlja svojo privatno vojsko??? Pa kaj vam je, za boga milega???

    • Janez_53 14:04 03.september 2018.

      Pojavljata pa se mi dve vprašanji: 1.-se mogoče ta paravojaška skupina financira iz sredstev, dobljenih s preprodajo slovenskega orožja? 2.-se mogoče pripravljajo na državni udar???. Ne bi me čudilo, če bi bila oba odgovora DA.

    • Avatar Leon
      Leon 17:24 03.september 2018.

      Na Pohorju je že nekaj časa videti nočne vožnje motorjev,štirikolesnikov ......... čudno saj je nočna vožnja prepovedana zaradi pregona živali . Do sedaj nihče ni ukrepal čeprav se zelo dobro vidijo in slišijo . To je pač Maribor ,kjer je vse mogoče .

    • perhan63 18:12 03.september 2018.

      ma edino državni udar nas reši pred podobno situacijo kot v venezueli

    • Avatar praufo
      praufo 08:20 04.september 2018.

      janez_53, kdo je zate "vsak bumbar" in kdo sploh ni bumbar, kdo pa pravi, da je to vojska? pa nehaj že bluzit s to prodajo orožja, to je potvorjena in zlagana zgodovina, tako kot dražgoška bitka

    • Avatar praufo
      praufo 08:21 04.september 2018.

      državni udar je pa lhko v neki skrajnosti, če bodo levičarske ideje napredovale, v koalicijski pogodbi piše, da bodo odstranili vso ograjo okoli slovenije, medtem ko imamo na vseh mejah vojsko ... se pravi migranti dobrodošli, vemo pa vsi kaj ...prikaži več se dogaja po evropi, razen levice, ki noče vedet

    • Ludvik Miholic 19:07 07.september 2018.

      bumbarji so gorenjski alpski Hrvatje na celu z janezom

  • Avatar olor
    olor 14:09 03.september 2018.

    adijo pamet ...

  • AnGus 13:05 03.september 2018.

    Zakaj pa mahajo z rusko zastavo?

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 14:50 03.september 2018.

    Airsoftiči se igrajo vojake, smešni so :)

    • Ludvik Miholic 22:37 03.september 2018.

      LOLK ti si smesen odkot pa prihajas verjetno si ces trojan

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 05:50 04.september 2018.

      Ludvik, oprosti če sem te užalil, sej zgledati ful hudi in močni na slikah, edino mal na kondiciji boste morali podelati, ker glede na bauhe, boste težko karkoli varovali, še pivo vam pomoje z mize zbeži, če niste zadost pazljivi ;)

  • Mali Miha 19:31 03.september 2018.

    Zanimivo, ko so se pri nas urili dzihadisti, oblast ni dvigala toliko prahu. Naša vlada se ne zaveda, da se zdaj borci propadlega isisa vračajo k nam kot potencijalni teroristi. Povsem normalno, da bomo spet organizirali vaške in deželne straže ...prikaži več kot nekoč pred turki.

  • Tone Kožar 18:28 03.september 2018.

    Izgleda da današnja oblast nima več vpliva. Te bedaki mahajo tam z RUSKO zastavo!! A PUTIN financira? Mislim da bi bilo potrebno to na hitro zbrist, naj povem kako delajo Francozi, takih čez noč ni več nikjer in tudi z ...prikaži več težkimi kriminalci naredijo isto. Škoda denarja za sodišča.

  • brencl47 13:17 04.september 2018.

    Pa poglejmo, kdo je povečini bil udeleženec boja proti okupatorju na začetku 2. svetovne vojne - civilne združbe. V začetku odpora in boja proti YU - civilne združbe, itd. V času sinajske vojne so po kasarnah starešine večinoma vsi posr. ...prikaži več blodili naokrog, med tem ko so ruski transporterji nad glavami leteli v Egopt in nas NATO lovci preletavali. Kdo nas dandanes lahko brani ob tako podhranjeni in neopremljeni vojski in policiji?

    • brencl47 13:19 04.september 2018.

      Ne tako davno smo imeli usposobljene rezervne sestave, civilno zaščito, narodno zaščito, ... . In danes, večina jih še orožja ni držala v rokah, kaj šele udeleževala usposabljanja? Krdela politikantov in birokratov, ki nas dušijo, pa se bodo ob prvi ...prikaži več nevarnosti stegnila na varno čez meje. Vsi so se upirali ustanovitvi organizacije podobne narodni gardi v ZDA. čeprav poznajo podobne sestave tudi v Avstriji in drugod. Le mi pošiljamo tisto malenkost malo bolje opremljene in usposobljene vojske v tu

    • brencl47 13:25 04.september 2018.

      Namesto brezveznega kritizerstva si raje dajmo roke na srce in se vprašajmo, ali nas bodo branili raznorazni ljubitelji Venezuele in podobnih režimov. Komu je v interesu slabitev narodne obrambe, da ne želi na nivoju države organizirane civilne obrambne inštitucije, kot ...prikaži več so drugod v tujini.

  • Ludvik Miholic 17:08 03.september 2018.

    bravo stajerci cas je za odcepitev od ljubljane vsaj tudi mi Prekmurci imamo ze izzvezbano vojsko ter smo pripravljeni za odcepitev dost suzenstva in ponizenstva imamo mi Prekmurci v sloveniji

    • Janez_53 19:08 03.september 2018.

      Ne bluzi, ampak se raje nauči slovenskega jezika, če se hočeš iti Slovenca!!! Otrok v drugem razredu osnovne šole zna bolje pisati v slovenščini, kot pa ti! Pa kaj bi raje šel k Orbanu??? Izvoli - meja ti je odprta! ...prikaži več Slovence pa pusti pri miru!

    • Mali Miha 19:46 03.september 2018.

      Si hotel reči: Ljubljančane pusti pri miru? Omreži se spet z žico kot nekoč in zgnij v svojem barju!

    • Ludvik Miholic 18:18 04.september 2018.

      JANEZEK JAS NISEM SLOVENEC AMPAK PREKMUREC IN NE BLUZI STVOJO CINSKO SLOVENSCINO MI PREKMURCI IMAMO SVOJ KNIZEVNI JEZIK IN VI SLOVENCI STE BUDAST NAROD DA BI RAZUMELI PREKMURCE VESTE SAMO KRAST IN PREPRODAVAT MAMILA DOST NAM JE VASE SLOVENIJE UBILI ...prikaži več STE NAM ITAK KRAMBERJA IN SEDAJ JE CAJT ZA OCEPITAV...

  • srecnii 20:02 03.september 2018.

    Problem je da je en vodja celotne skupine in ko njega najdejo bo vse šlo v zlo. Če jih je 100 bi moral bit 10 vodij in 10 skupin ki bi se večala.

  • Žurnalček 07:26 04.september 2018.

    Da jih ne biote predolgo iskali , naj vam povem , da so to tiste 3 prve vrste na tekmi v Stožicah . Zakaj imajo dolge rokave ? Zaradi tetovaž . Se pravi tetovirani Viola iz prvih 3 vrst Stožic ...prikaži več ! Posnetke pa itak imate s prve tekme, mesec nazaj !

  • Žurnalček 07:29 04.september 2018.

    Temule Furerju max. možno kazen , v poduk ostalim . Čudno, da Pleško nič ne komentira , so mogoče to ostanki njegove garde , ki ni uspela narediti vojaški puć 1992 l.

  • miho 08:38 04.september 2018.

    Ali ni tako, da ima v urejeni državi država monopol nad uporabo vojske in sile? Skratka, paravojska v urejeno državo ne sodi. Sodi kvečjemu v kakšen Afganistan ali kaj podobnega.

    • Rudman 10:25 04.september 2018.

      Urejena drzava, ta ti je dobra

    • Ludvik Miholic 12:46 04.september 2018.

      slovenija bo raspadla kot juga zacelo bode de v Mariboru v jeseni ko bo igral nogomet Maribor in olimpija zavedajte si ta dan kako bo nastala stajerska in prekmurska drzava vse gre po nacrtu

  • igorgeus 08:31 04.september 2018.

    To ni prava pot. Ampak je treba vladi predlagat, da če misli naprej furat centralizacijo in ni zainteresirana za Štajersko, ni problema, naj organizira sestanek z Dunajem, ponudi v odkup celo pokrajino, pa naj oni razvijajo, če imajo interes. Izvede ...prikaži več se referendum, pa lepo demokratično se vse izpelje. Kdor pa želi ostat v Sloveniji, pa se naredi isto kot na meji s Hrvaško po arbitraži.

  • perhan63 18:10 03.september 2018.

    končno eden

  • Sienna_Grimley 14:31 03.september 2018.

    Naredim dobro celo najboljšo plačo na spletu od doma. Prejšnji teden sem dobil 9825 $, saj sem preprosto delal od doma na internetu. Sem redni univerzitetni študent in samo delam to delo v mojem času samo 20 do 25 ur ...prikaži več na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem ga poskusil. To jee tisto, kar počnem ... ........ ➥➥ ➥➥➥ ➥➥ www.Internet43.Com

    • Mali Miha 19:41 03.september 2018.

      Kje se je tale Gremlin znašel med temi komentarji. Verjetno se število psihičev povečuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.