71 ogledov

Redke so bizarnejše odločitve

danilo rdeč karton Youtube
Portugalski vezist Danilo je bil na tekmi portugalskega pokala žrtev absurdne sodniške odločitve.

Ljubitelji nogometne igre so vajeni nenavadnih sodniških odločitev, a poteza glavnega sodnika Luisa Godinha je zagotovo konkurenčna tudi tistim najbizarnejšim.

Pisala se je 79. minuta pokalne tekme med Moreirensejem in Portom, ko se je delivec pravice med gibanjem nazaj zaletel v nepozornega Danila Pereiro.

Sodnika je nenavadni pripetljaj tako zmedel, da je obrambnemu vezistu pokazal drugi rumeni karton in ga posledično predčasno poslal pod prho. Protesti niso zalegli in Porto, ki je v 85. minuti izgubil še drugega igralca, je tekmo izgubil (1:0).

''Posnetek sem si ogledal več kot stokrat in iskreno lahko rečem, da ne razumem, zakaj je sprejel takšno odločitev. V nogometu sem bil priča številnim incidentom, a ta je bil nedvomno najbolj sramoten,'' je na družabnih omrežjih zapisal Danilo.