21 ogledov

Navijač po golu napadel Hazarda

navijač, West Ham Profimedias
Navijač West Hama je ob slavlju Chelseaja želel obračunati z nogometaši.

Nogometaši Chelseaja so na londonskem olimpijskem stadionu zmagali z zadetkoma Diega Coste in Edena Hazarda, ob golu Belgijca za 0:1 v 25. minuti pa je veselje modrih do te mere razbesnelo enega od domačih navijačev, da je želel obračunati z belgijskim reprezentantom in njegovimi kolegi. Hotro so posredovali redarji, bes privrženca kladiv pa se je tako usmeril na njih.

Chelsea je v londonskem obračunu sicer slavil z 2:1, za domače je v 92. minuti poraz ublažil Manuel Lanzini. Modri zanesljivo korakajo k naslovu, 11 krogov pred koncem prvenstva imajo deset točk naskoka pred drugim Tottenhamom, 11 točk pa s tekmo manj zaostaja Manchester City.