Šport > Nogomet
766 ogledov

Kaj se dogaja v Olimpiji, današnja tekma z Domžalami prestavljena

konferenčna liga NK Olimpija - NK Borac Saša Despot
Tekma nogometašev Olimpije in Domžal je prestavljena zaradi virusa v vrstah Ljubljančanov.

Tekma 22. kroga Prve lige Telemach med Olimpijo in Domžalami, ki je bila na sporedu za danes ob 15. uri v Domžalah, je prestavljena, je razvidno iz uradne spletne strani lige. V ljubljanskem taboru ima večje število igralcev zdravstvene težave.

Trenutno vodilna ekipa slovenske lige je na družbenem omrežju Instagram sporočila, da ima večje število njenih igralcev zdravstvene težave.

Šlo naj bi za virusno obolenje, po informacijah Sportkluba naj bi tako zbolelo 14 nogometašev Olimpije. Zaradi tega naj bi bil pod vprašajem tudi sredina tekma osmine finala pokala med Olimpijo in Ilirijo, so dodali pri Sportklubu.

Zaenkrat še ni znano, kdaj bosta moštvi Olimpije in Domžal odigrali tekmo 22. kroga. Kot so zapisali pri Olimpiji, bo nov termin določen naknadno.

Ljubljančani imajo po 21 odigranih tekmah 48 točk, šest več kot Maribor in Bravo s tekmo več. Domžale so medtem z 10 točkami po 21 tekmah na zadnjem mestu prvenstvene lestvice.

dezurni@styria-media.si

Komentarjev 0
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.

Sorodne novice