158 ogledov

Dončić takole zalepil "banano" soigralcu v Dallasu

Dončić Green Profimedia
Slovenski košarkarski zvezdnik se je v ključnih trenutkih obračuna z Avstralijo izkazal z odlično obrambno akcijo.

Luka Dončić se je na tekmi z Avstralijo, na kateri je bil z 19 točkami ponovno najboljši strelec slovenske reprezentance, izkazal tudi z dobrim obrambnim posredovanjem.

Za enega od vrhuncev dvoboja je poskrbel slabih pet minut pred koncem zadnje četrtine, ko je pod obročem blokiral met soigralca iz moštva Dallas Mavericks Josha Greena.

Luka Dončić SP v košarki Šport Zmaga Dončića in kolegov ni obnorela le Slovencev, ampak tudi ...

Odbito žogo je pobral Zoran Dragić, na drugi strani igrišča pa je trojko zadel Jakob Čebašek in prednost Slovenije povišal na 78:66.

"Bilo je kar dobro," je obrambno akcijo pospremil Dončić. "Situacija dva proti enemu, to je bil zelo pomemben trenutek za takšno blokado. Mislim, da smo po tistem dosegli dva zaporedna koša. Zagotovo eden ključnih trenutkov," je dodal.

Dončić Kaj za vraga? Šport Dončić ni mogel verjeti, kaj so mu storili: "Še sodnik je rekel, da česa takšnega ..."