93 ogledov

Čančarju nova priložnost za stopnjevanje forme

Vlatko Čančar Profimedia
Vlatko Čančar je ob porazu Denver Nuggets proti Phoenix Suns odigral tri minute.

Slovenski košarkarski reprezentant Vlatko Čančar, ki se to sezono v severnoameriški ligi NBA vrača po hudi poškodbi in okrevanju, je odigral nekaj minut pripravljalne tekme Denver Nuggets proti Phoenixu. Potem ko je julija z zlatimi zrni podpisal enoletno pogodbo, bo še šesto sezono soigralec najkoristnejšega igralca (MVP) lige, Srba Nikole Jokića.

Luka Dončić Dallas Mavericks Anketa Šport Toliko možnosti za naziv MVP vodilni možje lige pripisujejo Dončiću

Nuggets so se v domači dvorani v Koloradu pomerili s Phoenix Suns. Gosti so zmagali s 118:114, Čančar pa je za domačo ekipo odigral tri minute, v tem času pa v statistiko vpisal po en skok in podajo.

Največ točk za Denver so prispevali Jokić in Julian Strawther, oba sta v 30 minutah zbrala po 21 točk, ter Michael Porter ml., ki je do 21 točk prišel v 25 minutah pripravljalne tekme proti soncem.