Zdravje
856 ogledov

Znano, za koga in kdaj bodo bele plombe zastonj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 19:16 30.september 2024.

    Ne vem zakaj se ne plača pacientu delo,ki ga na njegovem zobovju opravi privatnik,lahko bi pacientu povrnili denar,ki bi bil zanj porabljen v javnem zdravstvu,tako pa plačujemo 2x.!

  • Enzgg4 16:27 30.september 2024.

    Jaz jih imam v glavi že 25+ let. Samoplàčniško, tako kot vse ostalo šraufanje po gobcu, ker o zobarju na zavarovanje lahko samo sanjem. Tako kot 3/4 države.

    • Ender3 19:02 30.september 2024.

      Kaj pa stomatološki turizem. Nekateri odhajajo tja, kjer je hitreje,ceneje in kvalitetneje kot doma..Edini pomislek je garancija teh storitev.

  • Toma 17:37 30.september 2024.

    Tudi jaz imam Hg free zobovje. 100x raje imam dobrega zobozdravnika na svoj račun kot ”brezplačnega”! Poleg tega sem dobil šrauf v gobec, ko se je to šele uvajalo pri nas. Šraufal je dr. mr. pr. iz UKCLJ! Ko sem ...prikaži več gledal svoje kolege kako se tedne privajajo na slabe ”socialne” popravke, sem vedel da se tu ne špara!

    • Toma 17:42 30.september 2024.

      Aja, na obvezno plačevanje za zdravstvo, kjer stomatologov ne obiskijem gledam podobno kot na obvezno plačevanje prispevka za R(dečo)TV!

    • Ender3 18:57 30.september 2024.

      En pač mora biti prvi kot, poizkusni zajec. Brezplačno ali samoplčniško se ve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.