Avto
65 ogledov

Župan Popovič v akcijo proti skuterjem in kolesarjem

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:25 12.avgust 2015.

    "Na Mestni občini KOper (MOK) so že lani s tablami in povečano prisotnostjo redarjev skušali izboljšati stanje, ko so se kljub prepovedi med sprehajalci stalno vozili tudi kolesarji in celo mopedisti." ... zanimivo, videt jih pa čisto nikjer niti enega ...prikaži več še naprej, razen, ko kasirajo za morebitna niti tako moteča napačna parkiranja.

  • dimnikar 13:18 12.avgust 2015.

    Kje točno pa naj bi šli kolesarji in mopedi do 25km/h? Nisem videl alternative po koncu kolesarske steze.

  • Skippy 13:26 12.avgust 2015.

    Zakaj točno pa se kolesarji tu ne bi smeli voziti? Ogromno prostora in nikogar ne ogrožajo.

  • BorutK 13:40 12.avgust 2015.

    Bog pomagej kaka slovenščina novinarke v videu: "motorji z večjo kubikažo..:" Kubikaža, kva je pa to zaena beseda...

  • mph 14:10 12.avgust 2015.

    Nikoli nisem maral posiljevanja s slovenščino za vsako ceno. Meni je kubikaža povsem ok. Potrebno se je ukvarjat z vsebino.

  • BorutK 14:37 12.avgust 2015.

    Enim je v redu tud albanščina, sam to pač ni jezik slovenskih medijev, mar ne?

  • mph 14:51 12.avgust 2015.

    Kubikaža je albansko? Nisem vedel. Ampak ali bi napisala prostornina ali kubikaža, mi je ravno, malo bolj grozljivo je slišat "zgoščenka" namesto CD in podobno. V glavnem, ko nekdo nima kaj pametnega dodat ali se ne strinja z VSEBINO neke ...prikaži več teme, se pač ukvarja z drugim.

  • marabunta 16:11 12.avgust 2015.

    pejd enkrat po promenadi pa ti bo jasno zakaj....kolesarji imajo lepo urejeno stezo in tam je njihovo mesto, tako da.....

  • BorutK 16:52 12.avgust 2015.

    Pač poklicna deformacija, ko tako južnoslovansko pritepenko slišim v novinarskih prispevkih me pač tako zmoti (velja tudi za ostale jezike, da ne bom ožigosan za nestrpnega do južnoslovanskih prijateljev)

  • VIKTTOR 20:20 12.avgust 2015.

    pri vojakih smo takim kot si ti rekli: slabemu k.... svaka dlaka smeta !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.