Avto
12944 ogledov

Znano, kdaj v Slovenijo prihaja kitajski izzivalec renault clia

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Soljatar 14:37 10.julij 2024.

    jebeš ta kitajska jetra...

  • Avatar Suli
    Suli 10:59 10.julij 2024.

    In kakšen odgovor ima Evropa na to 🙄 nekaj konkurenčnega 😓 ne samo dviguje carine in to je uspeh 🤔

  • AMEX_No_Thanks 07:57 10.julij 2024.

    S tem modelom ne bodo ravno nekaj paradirali, mogoče ga kak penzioner kupi

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:48 10.julij 2024.

    Tečni ječmenarji bodo uničili evropsko industrijo,sam to vam povem,ker se sploh ne zavedate njihovih namer

  • Stane Adamič 09:39 10.julij 2024.

    Mi smo Evropejci in res ne razumem zakaj podpirate komuniste na Kitajskem?

    • rd2dmk2 15:11 10.julij 2024.

      mal me zanima kaj doma imaš pa da ni kitajsko. zelo me skrbi da še tvoja žena in otroci niso mal kitajskega izvora, ne samo telfoni, tv-ji, računalnik, hladilnik šporget, čevelj, gate in srajca.

    • slavauk22 16:36 10.julij 2024.

      vse to je ameriški izum drugač prozivajajo kitajci ja

    • slavauk22 16:36 10.julij 2024.

      potem je tud windows kitajski ker ga tam izdelujejo?

    • Pišmevuh 17:37 10.julij 2024.

      Nemški proizvajalci avtomobilov bodo zgolj butični proizvajalci za bogate. Avto bo ponovno statusni simbol.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:39 10.julij 2024.

      Mi podpiramo? Podpirat so jih začeli požrešni kapitalisti, ki so v svoji kratkovidni zaslepljenosti videli le dobiček, ki ga je prinašal prenos dela in tehnologije iz matičnih firm na Kitajsko! Danes pa ti isti Kitajci za drobiž prevzemajo ta ista ...prikaži več podjetja, ki so še pred 20 leti leti slepo verjela in računala kako bodo na račun "poceni Kitajcev" prosperirala vekomaj. Največji paradoks danes pa je, da na kapitalističnem zahodu vse več delovnih mest zagotavljajo Kitajci pod komunistično oblastjo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.