Magazin /magazin/vip
27506 ogledov

Znani voditelj RTVS: Novo vodstvo mu je vrnilo voditeljsko mesto

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 16:01 22.december 2023.

    Ja, če s tem človekom ne bodo nič pridobili na kvaliteti poročanja s sveta, je vseeno če ostane kar doma. Gledal sem na Siolu, joj, ne boste verjeli, kako so, glej ga vraga, Ukrajinci sestrelili ruski tank. Ko pa jih ...prikaži več Rusi sestrelijo nekaj deset, so pa mediji tiho. Torej, kdaj bomo gledali realna poročanja in ne po naročilu Amerike in EU trobil.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:39 22.december 2023.

    Kdo sploh še gleda to sranje od RTV-ja?? Naj gredo na tržni sistem ponudnikov kabelskih storitev pa bodo videli koliko so vredni in spoštovani!! V osebni shemi že dolgo nimam več kanalov RTV-ja!!

    • Avatar krojac
      krojac 15:53 22.december 2023.

      Verjetno rad gledaš turške limonade,saj za to ne potrebuješ možganov

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 18:32 22.december 2023.

      krojac Glej jaz gledam kaj mi paše!! Tudi moji možgani naj te ne zanimajo!! Bilo bi pa pošteno,da bi vsak lahko plačal naročnino medijski hiši po lastnem izboru saj morajo vsi živeti mar ne?? Se ti zdi pošteno,da eni delajo ...prikaži več drugim pa lenobo financiramo državljani!!

  • Grof 18:56 22.december 2023.

    Marcel Štefančić, pa dobr, a to jezikavo govedo, pa kdo posluša in gleda tega čevapčičarja, podtaknjli so ga Martiću .... Da nekako zapolnijo večerne ure jeb enega programa, samo da ni Golob v roki, ...

  • Ender3 13:31 22.december 2023.

    Petrovčičeva,Pirkovič, Možina.. med najbolj plačanimi pa tudi ostajajo..Toliko o depolitizaciji nakaj najbolj problematičnih kadrov iz prejšnje garniture javnega zavoda..Očitno so naredili premalo škode in imajo podporo in zaupanje Martiča in njegove kompanije..Prelivanje žolča nekaterih je bil očitno brez potrebe..Ostaja status ...prikaži več quo le slaba finančna situacija se poglablja..

    • jakec1575 21:11 22.december 2023.

      bi jih odpustil pa so redno zaposleni. ne morejo se jih znebit.

  • Kojak 20:37 22.december 2023.

    Đizs svečkarji, a zdaj ko so na Siolu ukinili komentarje ste se pa sem preselili...MARŠ nazaj na nora24.

    • jakec1575 21:07 22.december 2023.

      ja vzel so jim siol. to jih boli. da ga niso madzarosmom prodal.

    • jakec1575 21:09 22.december 2023.

      ironija svecarije je, da jim je bedno komentirat na njihovih portalih. svojo resnico morajo pisat tam kjer so se normalni zraven. v svoji mlaki jim je dolgcas.

  • viljem 15:16 22.december 2023.

    SDS golazen in RKC pedofilija sta še vedno glavna. Vedno so si želeli Poljsko TV, naj jo končno dobijo.

    • sršen 19:45 22.december 2023.

      Viljem spomni se mal psov in Senice, ti si golazen.

  • Grof 14:24 22.december 2023.

    Pa kdo si je izmilil potuhnjenega Martiča, pa ja ne Nataša Sukič, ta je še vedno ribič v kalnem, uboga Tomička, mu je sedla na vabo, … mislim, Sukiču….

  • dare326 21:33 22.december 2023.

    Seku je priznal, da rine vsestransko in da ne more domov, ker bi ga zrezali z mačeto.

  • sršen 19:44 22.december 2023.

    S tem dokončno prekinem naročnino na RTV, viljem spomni se mal psov in Senice, ti si golazen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.