Magazin /magazin/vip
62985 ogledov

Znani Slovenec pravi, da je bil samozavesten zato, ker ima bogate starše

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:04 18.avgust 2024.

    Gorenc se pomaša v vsak medij kot Vegeta, samo da on ni za boljši okus.

  • Ender3 10:35 18.avgust 2024.

    Gorec se razgalja. ??

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 19:27 18.avgust 2024.

    Gre za plačano besedilo s strani Gorca?? O tem človeku ste pisali že nedavno nazaj. Očitno mu je število ljudi, ki gleda njegove prispevke, še vedno prenizko. Če vam je pa zanimivo in vidite kakšno edukativno vrednost v njegovih posnetkih, pa kar glejte.

    • Tomaz.Gorec 08:59 27.avgust 2024.

      Zakon o medijih je jasen, da če bi šlo tole za plačano objavo, bi to moralo biti jasno napisano, da gre za oglas. Tako, da o meni pišejo, ker je brano, zanimivo,.. Ta članek je imel 62.000 ogledov. Kar lepa številka.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 10:17 27.avgust 2024.

      Število klikov na objavljen članek še ne pomeni, da je besedilo tudi prebrano. Res pa je, da je v Sloveniji in tudi drugod po svetu veliko zapečkarjev, ki se bolj ukvarjajo z življenji drugih, kot z lastnim. Za plačan članek ...prikaži več se pa lahko dogovoriš tudi tako, da potencialni bralci ne izvedo, da je šlo za naročen članek. Lastna hvala, cena mala.

  • Zvono 17:08 19.avgust 2024.

    Ne razumem žensk, ki gredo z njim. 🤔🙈

  • andrija 11:10 20.avgust 2024.

    bogatun ki ne ve kaj bi sam s sabo

    • Tomaz.Gorec 09:01 27.avgust 2024.

      Ravno apr dni nazaj sem prijatelju razlagal, da ne razumem ljudi, ki jim je dolgčas in ne vedo kaj bi sami s sabo. Jaz že ene 35 let nisem imel trenutka, ko nebi vedel kaj bi sam s sabo,.. Imam ...prikaži več problem, ker imam preveč aktivnosti in premalo časa.

  • kapibara 15:42 18.avgust 2024.

    Saj z Janom ni pa popolnoma nč drgač

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.