Magazin /magazin/vip
78086 ogledov

Znana Slovenka psihično na koncu, odločila se je za ta korak

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 10:15 05.julij 2024.

    Pa od kje spet znana slovenka, nikoli slišal zanjo. Sicer pa KOGA TO SPLOH ZANIMA???????

    • Ender3 11:10 05.julij 2024.

      Saj ona tudi ni slišala za kletni aktivizem SDS..

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:47 05.julij 2024.

    odjebi instagramuša.... vodim firmo, ki neposredno hrani 100 družin ima partnerje po vsem svetu in vseh časovnih pasovih, delamo hightech slovenske rešitve pa faking ne jokam na instagramu kok sem bogi. verjemi tudi če ne bomo videli tvoje riti 14 ...prikaži več4 dni na instagramu ne bo nobene škode. vsaka čast za posel ampak podjetnik se vedno znajde, NE CMERA JAVNO!

    • Toni 09:34 05.julij 2024.

      Pri vsem delu, ki ga imaš (??) oz. ki ga naštevaš, še najdeš čas za pisat neumnosti v komentarje. Res redki to zmorete!

    • Ender3 11:13 05.julij 2024.

      MK_ če bi ženska slučajno donirala kaj stranki SDS potem tega ne bi pisali in komentirali. Banda maloumna, janšistična.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 12:03 05.julij 2024.

      Toni, ja imam. Včasih rad kaj komentiram. Firmo imam dobro vodeno in mi ni potrebno ves čas reševati težav in se it mikromendžment. Če boš pa videl moje vpise boš videl da imam dolga obdobja brez pristotnosti tu gor, ko ...prikaži več sem na službenih poteh v tujini, ker 97% prometa ustvarimo v tujini.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 12:04 05.julij 2024.

      Ender3 ... če rabiš denar za tablete povej. Bom poskrbel. Sem ti pa že 100x napisal, da nisem volivec Janše in njegov pristaš.

    • munja 09:32 07.julij 2024.

      MK_NSFW ne se trudit z endrekom3. Škoda sploh komentarjev na njegov račun. On je fanatik in obsedenec z JJ in ga ne boš spreobrnil. Tri stavke se je naučil in zdaj jih nonstop ponavlja, ker drugega ne zna. Škoda časa za take kretene.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:02 08.julij 2024.

      veš munja, meni se človek smili. verjetno en penzić se stiska v garsonjeri, na steni slike Tita in sovraži vse okrog sebe. to življenje mora bit grozno. ponujal sem mu pomoč, ponujal sem mu službo, kar koli rabi mu pomagam ...prikaži večm samo res, res bi šel rad z njim na kavo, da ugotovim od kje ta mržnja. noben od nas mu nič noče pa še kar piše grozne zadeve. bogi ender3

  • 4krogci 13:37 05.julij 2024.

    Psihiatra? Zakaj? A ji je kdo stil od metle iz riti potegnu? Res ma zlo dela s temi kitajskimi ponaredki ja! Tipa doma celo copato da ni vecjega, kar priznala sama, ekipa na sihtu pa tudi sami taki primerki, ki ...prikaži več drugje niso dobil sluzbe in zdej prenasajo vse njene zute minute!!

  • Avatar care
    care 12:16 05.julij 2024.

    Cote ima tako drage,da jih kopujejo samo fensi ljubljančanke. aaahahaha

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:32 05.julij 2024.

    Who?

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:13 05.julij 2024.

    obesi se, pa boš imela mir

  • johan 14:08 05.julij 2024.

    Spanja primanjkuje večini ljudem. Spanec zelo pozitivno vpliva na stanje duha in telesa posameznika.. Ko je pač delo važnejše od počitka, spanja.

  • Pierre 21:07 06.julij 2024.

    Naj gre prodajat burek....ni stresa!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.