Avto /avto/mehanik-leta
4270 ogledov

Zbiramo prijave: Mehanik leta 2018

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Audrey_Cheeke 09:57 12.september 2018.

    Plačal sem 130 evrov na uro doma s tremi otroki doma. Nikoli nisem mislil, da bi to lahko storil, toda moj najboljši prijatelj mesečno zasluži več kot 25.000 dolarjev in me prepriča, da p0skusim. Potencial pri tem je neskončen. Tukaj ...prikaži več sem naredil >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • evelux 12:59 23.september 2018.

    Zaupanje v mehanika ne obstaja saj noben mehanik ni pošten do stranke ....to ne obstaja ... če je le mogoče preplačaš storitev in ti zaračunajo tudi tisto kar niso naredili ... preverjeno na lastni koži .... kdor pa slepo zaupa ...prikaži več pa kar naj saj tudi mehaniki morajo preživeti ..... in ne živijo slabo 70% mehanikom bi bilo treba pobrat obrtna dovoljenja ..... sedaj pa navalite in šibajte z minusi .....

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 01:13 03.september 2018.

    WTF pa še vedno vlačite tega Roberta Eržena, ki očitno krši EU pravila, da lahko stranka prinese svoje dele, ki jih mehanik vgradi. Pa naj gre za trgovca, če od mehaničnega dela ne more živet in tako strašno ljubi marže. Bedak.

  • Avatar olor
    olor 14:21 12.september 2018.

    Kaj pa mehaniki, ki delajo pod kozolcem?

  • Tomii Tomo 10:40 18.oktober 2018.

    Resman z Mokronoga, joke hahaha.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.