Magazin /magazin/vip
156008 ogledov

Zato na posestvu Bineta Volčiča niso zaželeni otroci

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:10 01.september 2024.

    Zaželeni so samo bogatuni z debelo denarnico,ki pa pridejo na redke petke,to je pa za biznis premalo

  • manja53 07:43 01.september 2024.

    Njegov izgled mi je pa nekam čuden...

    • Grof 08:49 01.september 2024.

      Naj bi bil Ðimi Stanić, pa ni, je nekaj posebnega, karodvrača ljudi, ki so ……

  • sam1 10:22 01.september 2024.

    Je mislil,da bodo tajkuni kar drli k njemu,pa očitno ni tako in bodo kmalu verjetno zaželeni tudi mali obiskovalci,če bodo le hoteli priti v njegovo Monstero.....

  • Turist1 01:11 02.september 2024.

    Pri nas bi moralo biti kar vse dostopno tudi otrokom. Kot da je kaj narobe, če so nekatere lokacije samo za odrasle. Ne predstavljam si, da grem nekam počivat, polniti baterije, plačam 500, 600 ali več evrov za vikend, potem ...prikaži več pa mi okoli hiše in mize ves čas kričijo permisivno vzgojeni froci, zraven pa še mamica, ki misli, da bi moral cel svet občudovati njene sončke samo zato, ker pač obstajajo. Pa maha mi za njene otroke, jaz hočem svoj mir.

  • Zvono 13:07 01.september 2024.

    Prav ima, ne more se vse ves čas vrteti okrog otrok. Tudi starši se kdaj morajo malo odklopiti.

    • Ender3 15:23 01.september 2024.

      On je nasplošno, cel odklopljen..

  • bi_ba 18:31 01.september 2024.

    Veliko prijetnejših krajev je za odklop staršev kot pa njegovo posestvo, z boljšo hrano in vzdušjem. Otroci pa v tem času radi uživajo pri babici in dedku.

  • Tajša 13:48 01.september 2024.

    Potem pa naj Volčič umakne tudi svoje otroke. Če moj otrok nima tam kaj iskati, naj velja tudi za njegove

    • BenX 18:43 01.september 2024.

      Po pravici povedano, nihče te ne sili, da greš tja.

    • Turist1 01:13 02.september 2024.

      On gostom nudi MIR brez otroškega vrveža. Veliko nas je, ki to želimo in ne nameravamo plačevati, da nam tistih par dni kričijo otroci na vsakem koraku. Ker je njegova hiša pa kar on postavlja pravila, če ti kaj ne ...prikaži več paše, pač ne pridi. Nihče te ne sili. Sem pa ziher, da tudi njegovi otroci ne kričijo. Tudi moj otrok se zaveda, da pač vedno ne bo zraven, ko kam grem.

  • Ender3 15:27 01.september 2024.

    Njegov ego mu je končno zasedel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.