Svet
25 ogledov

Zaradi imena ne sme v ZDA

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 09:22 28.april 2014.

    Tole mate pa pr žurnalu butasto postavljeno !!Ničkolikokrat sem hotel napisati komentar, za katerega rabiš čas da je brez napak, vsaj zaradi tega že ker člani nimatajo možnosti da bi si sami popravljali komentarje... Hudo moteča ...prikaži več je samodejna osvežitev strani ki te sili v hitrejše pisanje in misli, zgodi pa se ko že napišeš cel komentar, še preden klikneš objavi ti ga osvežitev zbriše...Dejte no neki s tem narest ,da ostane vsaj osnutek, pa možnost popravljanja, ker mi je tak način dobesedno že precej zoprn, istega kmentarja pa se mi ne da večkrat pisat...

  • Avatar Syn
    Syn 06:47 28.april 2014.

    Še en dokaz da so Američani res največji paranoiki in hipokriti na tem planetu. Najprej si sami sebi izpeljejo enega največjih teroristilčnih napadov v zgodovini človeštva, na podlagi tega pa zdaj prepovedujejo potovanja ljudi tja ker imajo "neameriško ime".Ni ...prikaži več ga denarja na svetu, da bi odpotoval v tisto policijsko državo. Sramota od sramote.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 09:10 28.april 2014.

    Charlieju Chaplinu so tudi prepovedali vstop. Vstop preprečujejo na podlagi branja googleovih podatkov in objav po spletu: če ste recimo kdaj kritizirali Jezusa, slavili enakost in bratstvo - se smatra, da ste komunist - včasih je to pomenilo težave samo ...prikaži več v Nacistični Nemčiji, v ZDA pa še vedno velja, že ves čas od 2. svetovne vojne. Rasno diskriminacijo so na papirju ukinili - tega pa pač ne, jim že paše tako ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.