Slovenija
39894 ogledov

Praktično vsak dan nevihte, napovedali, kakšno bo vreme naslednji teden

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 10:00 03.september 2024.

    Kdo je dal gnidam dovoljenje, da nam 'ustvarjajo' tako 'vreme' (in tako 'zdravje', da nedavno svinjarjenje prejšnje vlade ne bo prehitro pozabljeno)? Naše vlade, pretekle in sedanja. Kdo daje dovoljenje vladam, da podpisujejo karkoli se že od njih zahteva, pa ...prikaži veča čeprav v škodo plebsa? Ja, taisti plebs. Kar si torej izvolimo, to dobimo nazaj. Večkrat celo z obrestmi.

  • Avatar MS
    MS 11:54 03.september 2024.

    Nelaži, nikar ne laži! Nato posipa aluminijev prah le zato da bi ploščato zemljo preoblikoval v kroglo in ne zato da bi škodoval našem zdravju!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:43 03.september 2024.

      Pizda si Retardiran!!!

    • Avatar MS
      MS 12:58 03.september 2024.

      Ironija, cinizem in sarkazem so kategorije ki so dostopne in razumljive zgolj inteligentni populaciji! Pantanija tu ne boste našli!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:20 03.september 2024.

      Si pač Narcisoidno Retardiran Psihopat!!!

    • Avatar MS
      MS 14:23 03.september 2024.

      E moj panta, res si uboga kreatura!! V intelektualni nemoči ker nimaš nobenih argumentov se ti je zaciklalo in vse kar zmoreš je zgolj vrtenje traku: Retard,Retard,Retard, no še deljenje minusov ti gre od rok! To je tvoj domet! Smiliš se mi!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:18 03.september 2024.

      Ti pa v svoji nemoči samo copy paste,to je vse kar znaš in zmoreš Retard!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:03 04.september 2024.

      https://theworldwatch.com/videos/1622194/this-might-be-the-most-horrifying-part-of-the-covid-vaccine-and-almost-no-one-talks-about-it/

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:04 04.september 2024.

      Tale link je samo zate in IQ65,ovce,beeeeee,še posebej zadnji stavek!!!

    • Avatar MS
      MS 10:37 05.september 2024.

      Pantani2 nehaj se smešiti, saj si že 100x dokazal kak kreten si ki verjame v neumne teorije zarote! Te teorije so hrana za umske maloposestnike kot si ti! Tvoj link je tipičen primer za manipulacijo neumnih modelov kot si ti! ...prikaži več Michael Nehls na katerega se sklicuješ je znani teoretik zarote!

    • Avatar MS
      MS 10:37 05.september 2024.

      1) Knjiga Michaela Nehlsa, znanega teoretika zarote, The Indoctrinated Brain, je povzročila veliko polemik zaradi lažnih trditev o učinkih cepiva mRNA proti COVID-19 na človeško kognicijo in avtonomijo. Nehls trdi, da so ta cepiva, del globalnega napada za manipulacijo človeškega ...prikaži več uma, da bi olajšali večji vladni nadzor nad posamezniki. Njegove teorije so skladne s teorijamo zarote, ki so se razširile prek različnih platform, znanih po gostovanju tovrstnih vsebin.

    • Avatar MS
      MS 10:38 05.september 2024.

      2) Nehlsovo delo je bilo predstavljeno v razpravi s Tuckerjem Carlsonom, kjer je orisal svoje poglede na manipulacijo človeškega spomina in kognicije s strahom, kar kaže na namerno prizadevanje za nadzor prebivalstva. Poleg tega so Nehlsove teorije citirali časopisi o ...prikaži večo zarotah, kot je Infowars, v članku z naslovom "Molekularni genetik pojasnjuje, kako so mRNA cepiva zasnovana za osvajanje človeškega uma", kar je nadalje povezalo njegovo delo z obrobnimi pripovedmi.

    • Avatar MS
      MS 10:39 05.september 2024.

      3) Poleg tega je The Indoctrinated Brain izdala založba Skyhorse Publishing, ki izklučno objavlja dela z vidika zarote. Založba Skyhorse Publishing je pridobila sloves, ker se ukvarja z avtorji, ki se jih drugi založniki izogibajo, vključno z ljudmi, ki so ...prikaži več širili dezinformacije, vključno z lažnimi teorijami o cepivih proti koronavirusu. To ozadje postavlja Nehlsovo delo v poseben kontekst kontroverzne literature.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:10 05.september 2024.

      Evo ga retarda,spet samo copy paste,pa saj to je še edino, ki ti prinaša zadovoljstvo!!!

    • Avatar MS
      MS 11:23 05.september 2024.

      Zadovoljstvo mi prinaša predvsem to kako se smešiš (in jaz ti pri tem pomagam) in kako vedno znova dokazuješ kak kreten si! Sedaj pa vkjuči tvojo lajno: "retard" "retard" "retard! "retard" pa še kak minus pritisni, saj to je edino ...prikaži več kar zmoreš! In še: vsak moj copy paste te hudo peče ker dokazuje tvojo neumnost!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:49 05.september 2024.

      Retard........

    • Avatar MS
      MS 12:42 05.september 2024.

      Ha, ha. ha.... peče, peče, peče ker odgovora za moje dokaze kako si "GLUP" nimaš kontrargumentov! Daj ovrzi vsaj eno mojo trditev! 1) Ali ni Michael Nehls, znan teoretik zarote! => 2) Ali ni časopis Infowars trobilo teoretikov zarote! => ...prikaži več> 3) Ali ni Skyhorse Publishing založba ki izklučno objavlja dela teoretikov zarote! Daj panta!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:15 05.september 2024.

      Retard!!!!!!!!!!...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:28 05.september 2024.

      https://theworldwatch.com/videos/1622238/joe-rogan-raises-serious-questions-about-why-so-many-pro-vax-people-are-dying-suddenly/

  • Nelaži 10:18 03.september 2024.

    pri nas v Sloveniji se septembra začenja NATO vojašla vaja Preskok sledi NATO vaja Zvezda Triglava, NATO vaje bodo sledile vse do konca leta 2024. V oblake bodo NATO letala nasula ogromno aluminijevega prahu, ki je potreben za elektronsko vojskovanje ...prikaži več kar že lahko vidiš, če pogledaš v nebo. Uničevanje našega zdravja nikogar ne zanima ob-lastni hlapci pa morajo biti tiho.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:50 03.september 2024.

      A ne bi bilo bolj logično da to rusom delajo in ne samemu sebi 😂😂😂,kakšne mate nekateri

    • Nelaži 16:17 03.september 2024.

      NicjMason za klausa švaba in kabala mafijo sva ti in jaz in vsi mi ostali manj kot insekti, oni imajo zase vse možne zaščite

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:17 03.september 2024.

      ok,naredi si zaklonišče

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:47 03.september 2024.

    Nehajte se že smešiti!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.