Avto
31 ogledov

Vozniki katerih vozil parkirajo najslabše

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mike99 16:48 27.marec 2013.

    Vedno sem bil mnenja, da so vozniki manjših avtomobilov, še posebej cliotov slabši vozniki kar se tiče vožnje in parkiranja, zato si tudi kupijo mali avto. No ta raziskava pa delno še potrjuje to vsaj kar se parkiranja tiče :)

  • sivka 10:31 26.marec 2013.

    jaz včasih tudi tako parkiram ker se "bojim" sosednjega voznika. Parkirna hiša na Kotnikovi je verjetno namenjena motorjem!!!!

  • Mike99 16:45 27.marec 2013.

    MK ti pa si za v psihiatrijo in kot je zapisal sivka, ljubosumnost je duševna motnja.Vozi svojo clio škatlo in se ne obremenjuj z ostalimi znamkami vozil!

  • puys 08:32 26.marec 2013.

    Pričakovano. Raje to, ko pa da ti ga nekdo butne z vrati ko se spravlja v svojo gajbo od avta.

  • MK 09:12 26.marec 2013.

    Ej jst take še rajši butnem, če ne dosežem z vrati pa s ključem. Mam pa tudi štango v avtu za te primere. Najbolj rad imam v tej državi črne BMW-je. Te butam vsak dan, še rajši pa bi njihove ...prikaži več lastnike v trenirki in z glavo brez vratu. Samo, če niso vsaj 4 se mi ne upajo nič rečt in raje gledajo od daleč.

  • Avatar roksa
    roksa 09:15 26.marec 2013.

    10+

  • YaKo 09:25 26.marec 2013.

    kot ponosni lastnik stare vectre C ( je še lepo ohranjena) lahko povem, da so parkirni prostori pred sparom in merkatorjem absolutno preozki. Avto je širok skoraj kot parkirni prostor. Ni problem parkirat, samo ven ne moreš brez da bi ...prikaži več dosegel sosednje. Zato se tem parkiriščom izogibam.

  • sivka 10:32 26.marec 2013.

    ljubosumnost je duševna motnja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.