Slovenija
2535 ogledov

Kdor misli, da Putin vsakega vohuna pričaka tako, kot je slovenska, se prekleto moti

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 10:01 01.oktober 2024.

    Lepo je videti takšno pozornost in hvaležnost...Jasno je da velesile, pa tudi vse ostale države vohunijo, to je že v človeški naravi. Vohunjenje med vzhodnim in zahodnim blokom pa je že del definicije vohunstva....Je pa abotno tisto, ki ga počnejo ...prikaži več ZDA, ki vohunijo za zavezniki, npr. ko so prisluškovali Merklovi..

  • Nelaži 10:22 01.oktober 2024.

    temu Volku nič ni jasno ali se pa dela, da mu ni. Za vsemi vojnami so banke in bančna posojila in bančni dobički. Putin je zbrcal Rothschilde iz ruske centralne banke in z BRICS ustvarja novo valuto z zlato podlago. ...prikaži več To isto je hotel tudi Gadafi za Afriko in je končal kot je. Načrt kabala bančne mafije je bil podoben kot pri načrtu za Jugoslavijo; razdrobiti jo in se preko vojne v Ukrajini polastiti njenih bogastev.

  • Enzgg4 10:28 01.oktober 2024.

    Vse njegove lamentacije, kako EU ni enotna glede židovskega genocida, je prazno gobezdanje. SLO ima vse možnosti in vso pravico, da sama uvede sankcije proti židom, če hoče. Pa noče. Ali pa si ne upa. Ker jo vodijo servilni brezjajčni šupki.

    • Enzgg4 10:53 01.oktober 2024.

      Še to: Putin je iz tega naredil show. Tako kot ga je druga stran. Jaka špijonaža je to, kar sta delala "naša" vohuna. Malo sta listala po cajtengih in trolala po forumih. Za kakšno resno špijonažo bi morala biti infiltrirana ...prikaži več na kakšna pomembna mesta v upravi, obrambi, gospodarstvu ipd. Tole je bilo pa brezveze. Sploh se mi cela stvar gravža. Na konkretnem primeru se vidi "neodvisnost" našega sodstva. Gladko so se uklonili Amerom in ju jim izročili. Jasno je, da je prišel befel "od zgoraj". Bo EK

    • Enzgg4 10:58 01.oktober 2024.

      .. ukrepala proti SLO zaradi vpletanja politike v sodstvo? Zaradi kršitve neodvisnosti sodstva? Kurac bo. Jebem jim dvojna merila. Ok, ne rečem, da je bolje, da dva gnijeta pri nas v čuzi, vrh tega ločena od svojih otrok, če jih ...prikaži več lahko zamenjajo za druge, ki so prav tako bolj ali manj nedolžni (kajti tole vohunjenje pri nas je bilo pičkin dim, če je sploh bilo), ampak principi so principi. Ne moreš jih raztegovat, kakor komu kdaj paše. Tudi na tem primeru se je pokazalo, da smo navadni hlapci.

    • Avatar jate
      jate 11:47 01.oktober 2024.

      hujše kot hlapci....še malo pa bodo izumrle tako slovenska beseda,šege,navade itd....in na koncu tudi sama država Slovenija ne bo več obstajala na zemljevidu...razčetverili in pokupili jo bodo našo slovensko ozemlje kot nekoč KARANTANIJO ,ki marsikdo sploh ne ve da je ...prikaži več obstajala nekateri prvič slišijo

  • bobubob 10:15 01.oktober 2024.

    Samo Američani se ne ukvarjajo s tem, kaj je nekoč bilo njihovo - pridejo in si vzamejo. Tudi Kitajci, ampak oni imajo prijaznejše metode, metode korenčka. Joe korenčkov ne deli več, ima samo še palico.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:23 01.oktober 2024.

      Ameriška zgodovina so samo indijanci,kako je pa danes ,vse v redu pobiješ cel kontinent z sužnji se obogatiš,čist OK ne.

  • atamama 11:54 01.oktober 2024.

    Ne vem ali Vovk misli da dobiva dodatne točke ali kaj? Prežet s protiruskim mišljenjem, na žalost še vpliven, da lahko svoje idiotizme razlaga-širi naprej. Ali smo mi, državljani, podprli naše mladiče sove, ko so kombi izgubili? Morda bi bilo ...prikaži večo dobro, da se pred kakšnim intervjujem ali izjavo, ta gospod, Volk, vpraša kaj in kje je slovenski interes? Ali on misli, da bo 800 miljonov, če padejo v vodo za Dolenjce blažev žegen? Hudičevo je treba vedeti kdaj in kje ostanejo besede, ki lahko.., kajne?

  • Idioti 12:10 01.oktober 2024.

    Volk ,se ti zavedaš da je tričetrt SLO za nevtralnost in polovica za Ruse !!! Ti zgleda ne veš ,kje živiš . Kar se pa tiče vohunov ,mene še niste ujeli ,pametudi ne boste , kajti mi speči ,čakamo klic ...prikaži večc po radiju , pol ste ga pa najebal !

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:03 01.oktober 2024.

    V javnosti tako,za zaveso pa čist drugače,mal čajčka pa bo

  • Idioti 12:18 01.oktober 2024.

    Tko bom jaz pričakal Putina na Brniku !

  • slavauk22 09:59 01.oktober 2024.

    sej prekmurje bo nekoč spet madžarsko .....in istra je bila vedno pod italjo........samo dolker smo pod NATOM ne bo nič :D

    • bobubob 10:16 01.oktober 2024.

      Dokler smo pod natom, bo - ameriško.

    • slavauk22 10:19 01.oktober 2024.

      raje ameriško kot srbsko.!

    • smoljo 11:24 01.oktober 2024.

      A pol po tem defoltu bo Grossglockner Slovenski ,pa polovica Avstrije...matr si brihta,nato si pa porin v anus do grla ....

  • Jernej65 09:52 01.oktober 2024.

    Orban se je že izjasnil, da bi Madžarsko kar prepustil Putinu, če bi jo napadel kot je Ukrajino. No Putko, kaj čakaš.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:15 01.oktober 2024.

      Hrabri mišek IQ65!!!

    • smoljo 11:22 01.oktober 2024.

      Biser med s... je tt 65 lulči

    • Jernej65 11:29 01.oktober 2024.

      Za retarde kot je zafiksani Pantanzl. https://vecer.com/svet/orban-bi-rusom-madzarsko-predal-brez-upora-10366498

    • Jernej65 11:29 01.oktober 2024.

      In za smolnatega lulčija.

    • Gartner54 11:37 01.oktober 2024.

      Ej ... Jernej z IQ 65, tebi res ni pomoči, ampak jaz se bom strpel do 5.11.2024 in potem bo jasno, ali bo vojne v Ukrajini konec, ali pa bomo še vedno metali denar v vrečo brez dna. TRUMP 2024

    • Jernej65 11:43 01.oktober 2024.

      Gartner54, ne rabim pomoči. Nisem rusofilski kreten, ki poveličuje morilca in agresorja, da bi jo rabil.

    • smoljo 11:51 01.oktober 2024.

      Lulček,vemo da ne rabiš pomoči,ker tebi Pomoči več ni ....

    • Idioti 12:14 01.oktober 2024.

      Ko pridejo Rusi do SLO-H meje, se bodo naši ščurki od politikov vsrali in z miljoni zbežali iz države . Sam lovil vas bomo do Patagonije , tega se zavedajte . Vašega rodu pa v SLO ne bo več ! ...prikaži več ! Pa se vi zajebavajte !

    • Jernej65 12:52 01.oktober 2024.

      Smolnati lulček, sem predstavnik večine Slovencev, ki ne podpirajo morilskega Putlerja, ki ne podpirajo izstopa iz Nata, ki ne podpirajo izstopa iz EU... In ne govori, da večina Slovencev rabi pomoč od nekega smolnatega lulčka in idiotskega idiota. Samo nabijate, ...prikaži več lajate, bevskate... svet pa gre naprej. Ujeti ste na tem forumu, drugje vas ni videti, saj se skrivate kot podgane v svojih luknjah.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:56 01.oktober 2024.

      Si predstavnik luzerjev, ki vas je, če pretiravam, 10% s kretenskimi politiki vred!!!

    • Jernej65 13:01 01.oktober 2024.

      No podganar, naštej mi deset oseb, ki jih oba poznava in da zagovarjajo tvoje kretenizme. Za Kordiša in Violeto že vem. No izvoli podganar, da ne boš samo klanfe sral. Potem ti jih začnem naštevati jaz te, ki mislijo kot jaz.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:04 01.oktober 2024.

      Važna je masa ljudi, ne pa neki posamezniki,ampak to je zate že višja matematika!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:05 01.oktober 2024.

      Pa še to,podgane so zelo inteligentne,kar za tebe ne morem potrditi IQ65!!!

    • Jernej65 13:05 01.oktober 2024.

      A masa? Seveda 3%, so pokazale zadnje volitve.

    • Jernej65 13:06 01.oktober 2024.

      Pantani2, seveda so inteligentne, požrejo ves strup, ki jim ga nastavim.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:07 01.oktober 2024.

      Retard!!!!!!!!

    • smoljo 13:19 01.oktober 2024.

      Pantani ,ne se ukvarjat z siromakom ,ki pač blodi....pač zdumovc

    • Jernej65 13:22 01.oktober 2024.

      smoljo, a si nase mislil, v kateri luknji čepiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.