Slovenija
17 ogledov

Vlada potrdila dve dodatni izpostavi azilnega doma

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 20:02 22.februar 2016.

    Najbolje , da jih vlada sprejme v parlament in jih potem gledajo cele dneve in jih hranijo in božajo kolikor hočejo.Najbolj vneti pa jih lahko vzamejo domov v posteljo.

  • sprehajalec 23:39 22.februar 2016.

    Ti ljudje nikoli ne bodo šli nazaj, ker tam ni ne dela ne ničesar. Tukaj so, da jih hranimo, pa vedno več bodo zahtevali od nas. treba je definirati neko odgovornost. če se katzeremu Slovencu kaj zgodi zaradi ...prikaži več njih, gre tožba za odškodnino na državo. Treba se je začeti na ta način upirati. Pa naj prepovedo ženskam hoditi v krilih po mestu in podobne stvari. odškodnine gredo na slovensko vlado.

  • dragec 01:02 23.februar 2016.

    Ti jim odstopi svojo bajto,tele ksenofobično

  • Avatar olor
    olor 08:13 23.februar 2016.

    V Murgle naj jih dajo.

  • Avatar Leon
    Leon 12:57 23.februar 2016.

    Oblast ima pooblastila ,da lahko namestijo begunce kamor hočejo neglede na nestrinjanja s krajevno skupnostjo ! Oblast ima poveljstvo nad policijo in vojsko ! Tako sem jaz razumel . Kdo jim je dal takšna pooblastila ? Ali se temu reče ...prikaži veče demokracija in pravna država ?

  • malonaokoli 08:22 23.februar 2016.

    Jaz bi vas želel opozoriti, da v Domove nastanite ljudi iz istega plemena, sicer bodo kmalu notranji konflikti, pretepi, izsiljevanja, posilstva. Zavedati se moramo, da se doma že leta vojskujejo med seboj in zato tudi tukaj ne bodo prijatelji med seboj.

  • h3o 21:08 22.februar 2016.

    naj jim zgradijo še halal klavnice, da bodo prihajajoči še naprej jedli tisto, kar so vedno v svjem življenju- živali ubite tako da jim prerežejo vrat in žival umre. Ne vem zakaj se mi ubadamo s tem, saj je Merkel ...prikaži več povabila migrante v nemčijo, mi nismo vabili nikogar. Sedaj, ko bo premirje v siriji, bodo še vedno begunci- tisti izdajalci, ki so se borili proti asadu bodo bežali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.