Slovenija
21 ogledov

Vlada Alenke Bratušek izgublja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 13:48 03.maj 2013.

    Globoko vdihni in preštej do 10 preden prihodnjič odgovoriš. Sem računal, da ti bo jasno, kaj sem mislil, ko sem omenil, da delajo ankete samo na vasi, ker tam prednjačijo klasične številke. Zakaj pa sem omenil vasi? Ker je tam ...prikaži več močna naša največja katolibanska organizacija in piha na dušo svojih ovčic, kar pa ni reprezentačni vzorec za celo Slovenijo.

  • zic 10:33 03.maj 2013.

    Plače so bile že znižane in se je pokazalo, da od tega ni bilo nobene koristi, bila pa je škoda, ker to isto prebivalstvo ne nosi več denarja v trgovine...posledično upad prodaje, trgovine na škodi ipd....samo kako boš to primitivcem obrazložil??

  • Sandi 11:56 03.maj 2013.

    A bo treba povprašat u Fužinama? Tudi tam je odgovor znan ...

  • erikkk 13:16 03.maj 2013.

    kaj pa se ti greš kret...en... kakšna sebična in enostranska izjava pa je to??Vaško prebivalstvo je prav tako slovensko prebivalstvo in ima polno pravico govorit, glasovat in nasprotovat..... Me res zanima katera vrsta in kultura si ti za eden.

  • erikkk 13:20 03.maj 2013.

    Sindikatov je pol preveč ...In tudi pol previsoke plače imajo... Medtem ko siromašni tesko prebijajo iz meseca v mesec z -500-600€. Nekateri še pod 400, si tile sindikalisti privoščijo 2-3 kratno rakošje..Če je vlada pametna bo sindikate spucala ...prikaži več in jim znižala plače. Saj so edini ki sloveniji delajo propad.

  • kapibara 13:26 03.maj 2013.

    Delam v JS in sem danes dobil plačilno listo v roke: neto plača + dodatki za 33. let +malica+prevoz (LJ) = 710 eur..?? A imaš še zmeraj sliko VSEH ODLIČNIH plač v JS..???

  • mph 10:07 03.maj 2013.

    Bi se lahko že enkrat nehali sprenevedati? Pa ne samo pri Žurnalu in drugod. KOGA konkretno pa so anketirali? Predvsem pa na kakšen NAČIN? Preko stacionarnih telefonov. Se pravi ankete za celo Slovenijo bazirajo na anketiranju VAŠKEGA prebivalstva. Ker so ...prikaži več tam katolibani močni, ni niti za pričakovati drugače, ni pa to VEČINA volilcev. Mislim.... In tako se z kvazi anketami kvazi strokovnjakov "meri" in ustvarja neko "javno mnenje".

  • mph 13:46 03.maj 2013.

    Ja, sem bil tudi jaz nekaj časa in sem dobil nekaj malega več. Kot sem že večkrat napisal, naj ne sodijo JS po POZAMEZNIKIH, ki dobijo dobre plače.

  • mph 13:45 03.maj 2013.

    Vidim, da nimaš kaj dosti znanja glede zgodovinske vloge sindikatov. In kakorkoli obrnemo, niso sindikati povzročili krize svetovnih razmer, so jih pohlepni kapitalisti, ki jim ni nikoli dovolj. Dostikrat se strinjam s tvojimi komentarji, tukaj pa si po mojem povsem mimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.