Slovenija
21 ogledov

Virant: “Ne SDS, če bo brskala po arhivih"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • skat 11:36 27.november 2011.

    Vse je res potrebno.

  • Andro 13:14 27.november 2011.

    Glede na to, kako nekateri komentatorji Viranta zmerjate z Janševo podaljšano roko, drugi pa z peto kolono levice, bi zdaj bil prepričan, da misli resno - da ni ne z enimi ne z drugimi. No, pa sem se odločil za ...prikaži več koga bom voili :-). Dober intervju, mimogrede

  • ROBISLO 15:58 27.november 2011.

    Čim je Virant omenil arhive je jasno da za njim stoji Kučan Jankovič itd.

  • vrtnica 16:30 27.november 2011.

    Takšnih novih obrazov,kot je Viran,pa res ne rabimo.V začetku je kazalo precej bolj obetavno,moj glas gre drugam.

  • ROBISLO 15:58 27.november 2011.

    Čim je Virant omenil arhive je jasno da za njim stoji Kučan Jankovič itd.

  • Stolp 16:05 27.november 2011.

    Ja, ja saj ravno to me je dokončno prpričalo. To da so iz SDS prihajali papirji pobije tiste, ki trdijo da stra se Janša in Virant dogovarjala oz. da je Virant Janšev podtaknjenec.DESUS-a morda res nihče noče, a ...prikaži več če bo treba ga bo vsak vzel.

  • Stolp 12:18 27.november 2011.

    Virant je peta kolona levice. Podobno kot je bila 92-ega leta to Demokratska stranka(Bavčar, Kacin, Rupel), ki je pridobila na volitvah glasove sredine in zmerne desnice in se potem še med mandatom združila z LDS in ji zagotavljala dodatne poslance.<br ...prikaži več />Tako bo tudi sedaj. Najbolj verjetna koalicija(če bo dovolj glasov): SD, Virant, Janković in DESUS(ti gredo itak z vsakim).Lahko mi ne verjamete ampak potem boste jamrali , da mamo spet ta leve na oblasti

  • KOJAK 13:18 27.november 2011.

    Prej bi rekel, da si ti peta kolona kot pa Virant. Glede na trenutne rezultate bo koalicija SDS, Lista Virant + SLS, DESUSA nihče noče.Je pa SDS po tem, ko je videl kako ratsejo glasovi Pozitivni Sloveniji in SD ...prikaži več obrnil ploščo. Prvo so sekljali Viranta, zdaj pa so malo obrnili ploščo.In ravno ta intervju je razkril vso bedo SDS in njihovega iskanja in ustvarjanja afer. Novinar sam razkrije od kje so prihajali razni papirji o aferi "nadomestilo", ne dvomim da je njihovo maslo tudi tisti pamflet o homoseksualcih na slovenski politični sceni.

  • Stolp 15:02 27.november 2011.

    Če si tudi sicer za leve, ni problem. Po drugi strani zna s svojo umirjenostjo malo nevtralizirati mastodontsko prepotentnega Opankovića.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.