Magazin /magazin/vip
24457 ogledov

Video: Melania se je po dotiku s Putinom zgrozila

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:02 18.julij 2018.

    Vedno bolj groza me je teh novinarskih skrpucal, nenadoma so čisto vse novinarske hiše in novinarji postali rumeni tisk, ki se ukvarja izključno s trači, če pa jih ni, pa si jih izmislijo (kar je še posebaj izrazito pri Trumpu ...prikaži več in Melaniji). Bruh. Melanija je drugače prijazno nasmejano pozdravila Putina, kar pa je sledilo, pa očitno ni imelo veze z njim.

  • Spark 12:57 18.julij 2018.

    Primerjava plastike in jekla.

  • Snežinko 11:57 18.julij 2018.

    ...ali pa če je bilo to samo posledica "naučene prijaznosti"? Ko se rokuješ z nekom narediš prijazen obraz za čas rokovanja. Mogoče je imela samo slab dan...

    • mph 07:16 19.julij 2018.

      Ja, tudi možno, ampak mi gre na kozlanje, ko preberem senzacionalistični naslov, da se je zgrozila pri rokovanju s Putinom ... kar je debela laž,kar si lahko vsak sam ogleda.

  • jerneja45 21:22 18.julij 2018.

    Morala bi se zgroziti tudi ob dotiku svojega skropucalastega moža.

  • maksimsi 18:01 19.julij 2018.

    Ni se zgrozila, prišlo ki je skoraj pa je zajela sapo ... Cool down cool down ;)

  • wingspan15 14:07 20.julij 2018.

    Ježeš marija, jaz bi se zgrozila ob dotiku njenega moža, pa ne samo zgrozila, tudi bruhala bi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.