Slovenija
306 ogledov

Vesni ni všeč referendumsko vprašanje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:42 16.oktober 2024.

    Kaj je posvetovalni referendum ? Zapravljanje denarja za politično spletkarjenje . BOJKOT REFERENDUMA .

  • leonardo 11:01 16.oktober 2024.

    Ja a res. Meni že to ni všeč, da se sploh pripravljamo na gradnjo JEK2. Zakaj? Kolikor bomo dali za to sranje bi lahko imeli že iz vložka dovolj elektrike za KOLIKO LET?, če bi jo kar kupili. Je pa ...prikaži več toliko možnosti, da je jedrska energija popolna polomija ne samo za Slovenijo ampak kar za nekaj sveta. Sem se vozil po Hrvaški. Ja neverjetno veliko imajo vetrnic. Pa nikogar ne skrbi, da bi kakšnega ptiča prepodili.Torej bom proti.

    • leonardo 11:04 16.oktober 2024.

      Če p'0a samo pomislim koliko denarja bo šlo za korupcijo in provizije vsakomur, ki bo samo pisnil zraven, me spreleti srh. Danes na veliko kradejo, žal, ampak tako je. Kje našim ljubim vsesortam prisklednikom toliko milijonov, narod pa minimalne plače, ...prikaži več otroci pa od zamaškov hodijo na operacije. FUJ.

    • Ender3 11:06 16.oktober 2024.

      Itak, da se ti pridružim 🙋

  • munja 09:52 16.oktober 2024.

    Tudi meni ni všeč, ker že vnaprej predvideva oz. govori o stabilnosti oskrbe z elektriko, a bo res tako??? Še za jutri ne vemo, kako bo z elektriko, kaj šele čez desetletja. To referendumsko vprašanje je treba nujno spremenit.

  • Ender3 10:31 16.oktober 2024.

    Kaj se v Vesni dovolijo, kaj takega smejo samo v edini domači in tuji privatni stranki SDS..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.