Zdravje
21421 ogledov

V teh občinah so razmere trenutno najslabše

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miha91 19:09 23.oktober 2021.

    https://www.planet-lepote.com/resnicna-zgodba-cepivo-za-covid-je-ubilo-mojo-mamo

  • rd2dmk2 17:14 23.oktober 2021.

    takole se berejo vaši podatki...tolk in tolk se jih je cepilo (beri okužilo) na naravni način. hura! smo vse bolj prekuženi in zaščiteni.. na intezivni terapiji je še vedno 119 bolnih.. cifra že 10 dni enaka, kar pomeni da,..... da ...prikaži več je verjetno v bolnici mnogo cepljenih z lažjo obliko bolezni. spet hura.. kaj za boga vam ni všeč ? mene sicer zanima od kje bodo vzeli 30% dodatka družinskim zdravnikom, da bodo lovili necepljene. se spomnite, ko so hoteli ukinit dodatno zdr. zavarovanje ? zakaj že?

    • Ender3 17:52 23.oktober 2021.

      rd2dmk2 midva v najinem kraju morava biti zadovoljna s temi Loto številkami. Vladi je to, kot tekmovanje med občinami, kdo ima več navidezno okuženih, ne pa tudi obolelih. Samo igra statističnih številk ni rešitev krize dokler, ne bodo odgovarjali tisti, ...prikaži več ki to igro narekujejo in vodijo.

  • dani5 20:23 23.oktober 2021.

    marko245 Zdaj že stare mame vedo, da to nima smisla.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:23 23.oktober 2021.

    Ja, v bolnišnicah je veliko ljudi, ki so tja prišli zaradi akutnih respiratornih obolenj in ne zaradi Covida. Je pa 40% njih bilo pozitivnih na Covid test, nekaj pa jih je bilo okuženih v bolnici sami...In vsi so šteti in ...prikaži več štejejo pod Covid bolnike, tudi umrli...Karikirano rečeno, tudi, če ti je odtrgalo glavo, se šteješ kot žrtev Covida, če si imel pozitiven test...

  • Avatar jate
    jate 05:47 24.oktober 2021.

    na 3.mestu KP,jaz sem živa in zdrava ,se družim se ne okužim je res čudno,,vsak teden testiram,zaradi službe,na žalost do zdaj zmeraj negativna na test....ćudim se kako taka porast in kao umrljivost za kovid?kaj a je cepivo za en kurc?

  • dani5 20:22 23.oktober 2021.

    Kje se cepilci, da obrazložijo rezulate cepljenja in povejo , koliko so jih rešli?

  • marko345 17:24 23.oktober 2021.

    A za umrle boš tudi hura napisal. Pa narod, kaj je z vami.

    • Ender3 17:41 23.oktober 2021.

      Najprej, povej kaj je s tabo, česa te je strah ? Številk, bognedaj, vsi smo del statistike in ta metoda je, v tej krizi izrabljena za manipulacijo in zastraševanje enih in drugih. Malo več optimizma bi rabili oboji. Delitve in ...prikaži več obtoževanje ne koristijo nikomer, še najmanj pa preminulim.

    • Avatar R_D
      R_D 17:52 23.oktober 2021.

      Ender, cepite se pa bo mir. Če ne, vas bomo slej ko prej izločili.

    • dani5 18:14 23.oktober 2021.

      Ender 3 Kako dopovedati zavedenim ljudem, kaj je to zdravje. Nobeno umetno popravljanje imunskega sistema ni bilo uspešno. Račune za svojo nevednost bo vsak nosil sam,

    • ico8 19:37 23.oktober 2021.

      Ender, ko sprejmemo se avstrijsko varianto cuvanja, bos cepel doma kot kura v kurniku ali pa bos sel steti pajke v stavbo ljubiteljev novodoslih, pri pobiranju "zajfe" sploh...

    • Ender3 19:42 23.oktober 2021.

      dani5 👍res je, ne vedo, kako imunski sistem deluje in obremenjevat ga z antigeni, ki so genetsko ali vektorsko prirejeni so milo rečeno riziko. Učinki pa so časavno omejeni, zavarujejo nas morda pred hujšimi posledicamo nikakor pa, mimajo učinka na ...prikaži več širjenje okužb. Prav to pa je, osnovni namen atenuiranih klasičmih cepiv.

    • Ender3 19:49 23.oktober 2021.

      Ico8 predvsem, ne bom prebiral tvojih žaljivih postov napisanih s strani aktivistov tvojega prikletnega kroga, Sami populisti in propagandisti enoumja ste. Izbranci svojega mesijo, sociopata in paranojika. Jajoš intelektualci !

    • Ender3 19:57 23.oktober 2021.

      R_D nič se bat, niso še izdelali cepiva zame in podobnih skeptikov. In nihče me ne bo izločil, ker znanstveno tudi, takšno kontrolno skupino potrebujejo. Malo tolerance pa vsekakor potrebujemo, tudi iz tvoje strani. Radi mene, se lahko xx krat ...prikaži več cepiš, to bo tvoja osebna odločitev in nimam nič proti.

    • Avatar jate
      jate 05:55 24.oktober 2021.

      ico8,mogoče bomo pa res nekaj časa ždeli doma,ker bo JJ fantaziral ,pa nič zato ,se bomo doma družili ,kaj popili ,poslušali rock,uživali,saj bo kratkoročno...vi pa dolgoočno gledano boste kmalu "ždeli"v krsti..vem tudi mi pridemo kmalu za vami tam čez 40 let.

    • rd2dmk2 10:11 24.oktober 2021.

      glejte vi ( marko345 & co) ste verjetno ( sigurno ) že pozabili, čeravno ni minilo niti 2 meseca.. DSO logatec... se boste spomnili ?? verjetno ne. sigurno ne. ker .. samo želim si, da ni krivo cepivo, da imate ...prikaži več tako slab spomin. jest bi bil zelo vesel za vas. da je krivo pomanjkanje jemanja česna zadnjih 10 let in svinskih zrezkov v mladosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.