Magazin /magazin/bizarno
47928 ogledov

V Sloveniji: Prišli na elitno lokacijo in naročili dva kozarca vode

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:23 08.oktober 2023.

    na pupi prodajao tudi vodo to go, in stol za to go in mizo za to go. samo, kulture za to go, e to se pa še ne da kupit, vsaj ne na pumpi. čakam da gospa Roš pove svoje mnenje.

  • Jernej65 10:39 08.oktober 2023.

    Jaz bi dal vodo in se sploh ne bi sekiral. Če recimo enkrat letno naletiš na takšne ljudi ni vredno o tem sploh razmišljati, ker bi bilo škoda mojih živcev. Ljudje, ki izstopajo v pozitivnem in negativnem smislu, so vedno ...prikaži več bili in vedno bodo. To je zame nepomemben dogodek, ki ni vreden sploh omembe. Mogoče je pa namen tega videa čist drug. Zbujanje pozornosti za samopromocijo. Ok tudi prav.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:30 08.oktober 2023.

    Jaz tejle napleteni zgodbici enostavno ne verjamem v celoti! Verjamem, da se najde kdo, ki se bo usedel za že pripravljeno mizo in pričakuje, da mu ravno tam postrežejo kozarec zastonj vode. Vse mi bolj deluje kot, da si je ...prikaži več lastnik iz nekega minornega dogodka zamislil narediti malce zgodbice, preko katere bo reklamiral ponudbo!? Zakaj? Vsi, ki lokacijo poznamo vemo, da je najbližja pumpa oddaljena cca. 6 km. Torej boš tam kupil kavo in rogljiček, zaužit pa se odpeljal v 6 km oddaljen Eco Resort?

    • rd2dmk2 14:28 08.oktober 2023.

      v našem kraju turistična točka- klopce in mize, gostinska ponudba. vsak dan -ne enkrat letno - primerki prinesejo cele žaklje večinoma mcdonalds in se tam pasejo ure. ko zaključijo, zelo ponosno vržejo ostanke svoje požrtije v zabojnike za smeti. tako- ...prikaži več na kup, brez sortiranja. se kdo vprša, kolk stane tega gostinca komunalni strošek in kolk da poravna kazni od komunalne službe za napačno odložene odpadke. tolk v razmislek o kulturi človeštva.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:49 08.oktober 2023.

    Vsak normaln gostinc bi takele paciente steral u 3 pičke materne in to "u tren oka"!

  • dare326 10:23 08.oktober 2023.

    Ali ima resort kje zapisano, da gosti ne smejo prinesti/jesti svoje hrane in pijače? Ali je bila na mizah tablica Rezervirano? Ali je bila restavracija zaprta za druge goste? Če ne, se nimate kaj oglašati. Pač šola za drugič.

    • Avatar Suli
      Suli 10:32 08.oktober 2023.

      Anarhisti si ne boste nikoli znali odgovoriti na to vprašanje, ker vam je bonton španska vas. Tudi vi za vaše delo menda dobite plačilo ali se motim🤔

    • munja 10:50 08.oktober 2023.

      Včasih je bilo v planinskih kočah pravilo - ne vem točno ali je bilo tudi zapisano, da so planinci svojo hrano lahko prinesli in pojedli zunaj ali v planinski sobi, če je bila na voljo, v sobi, ki je bila ...prikaži več ponavadi posebej pa ne, ker je bilo tam samo po naročilu.

    • lojs 13:09 08.oktober 2023.

      samo še to se manjka ... kje piše, da ne smem vsega prinesti sabo? zakaj si pa prišel v oštarijo, če maš vse sabo, a ni nobene klopce za rit prislonit, jao še en marsovc, ki mu je treba vse napisat in narisat

  • rd2dmk2 14:18 08.oktober 2023.

    turizem in gostinstvo.. ja no mal se manjka da sabo niso prinesli še plinski gorilnik, in bi prosil za vodo da si tam skuhajo kavo, potem pa še fehtal za par šalc in žlicko in cukr. no kava bi bla ...prikaži veča njihova,čikorija. potem pa drug ekstrem, turizem je tudi spososojen bicikel in vožnja čez travnik.. pa zraven mimgrede odvžen kakšen ovitek na travnik. torej turistični delavci, tud to je turizem.

  • Kmodri 12:56 08.oktober 2023.

    Sočutje do gostinstva? Smo bili z otroki z Benetkah. Vsi smo naročili sladoled in za naju z ženo še kavo! Se vsedemo za mizo. Veste kaj se je zgodilo? Italijanski natakar se je začel dreti kot fašistični paznik in nas nagnal od mize!

  • Avatar lopov
    lopov 15:47 08.oktober 2023.

    to nagnati al kaj trošiš jesti pijačo če ne pakiraj in gasa nekam k potoku taborit na vodo

  • djdj 18:11 08.oktober 2023.

    Osnove bontona. Mene je sram iti iz trgovine, če nič ne kupim.

  • T_rex 18:24 08.oktober 2023.

    Včash je 1 črnogorc djau: "100 ljudi, 100 čudi; 100 žene, 200 s!sa."

  • GarBollo001 18:39 08.oktober 2023.

    Ljubljančani....

  • GarBollo001 18:39 08.oktober 2023.

    Ljubljančani

  • darefoks 11:19 08.oktober 2023.

    ce to naredi meni ga prijavim da dela razlike med gosti

    • rd2dmk2 14:24 08.oktober 2023.

      ti nisi gost, ti si vlomilec. še posebej, če za tabo stoji oseba, ki želi naročiti kaj iz ponudbe. še posebej pa imaš bit za tiho. če bi samo pustil eno drobtinco smeti. in za primerjavo. kaj ti prideš v ...prikaži več kino in sabo prineseš svoj tv in gledaš svoj film?

    • darefoks 16:58 08.oktober 2023.

      delam kar zelim pa jebe se mi zate

    • darefoks 16:59 08.oktober 2023.

      ti si pa goljuf lazniv nesramen

    • rd2dmk2 19:07 08.oktober 2023.

      darefoks ti še doma ne smeš delat tega kar hočeš, copata zafrustrirana, pa pri mamici in atiju, prosiš za žepnino. ti še srat ne moreš kadar želiš, kaj šele bilo kaj drugega.

  • alenka8 22:10 08.oktober 2023.

    Kakšen cirkus... računali bi jima 5€ od kozarca, pa je... poročna tarifa pač...😉

  • lojs 08:56 08.oktober 2023.

    kako zadevo rešit? pa ne se hecat, vprašaj konkurenco, de se malo obrukaš

  • darefoks 11:16 08.oktober 2023.

    kje je to se jaz pridem na tak nacin gor pa naj proba kaj blebetat mu zabijem nazaj svoje

  • darefoks 11:14 08.oktober 2023.

    kje ima zapisano da ne smes jesti svoje hrane in nič naročti, nikjer, zato na bo tiho, tistih 5 gostov na leto, temu se rece pozrtija na denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.