Slovenija
110 ogledov

V Gavioli prihaja turbo folk scena

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • geko 17:06 17.december 2011.

    solzica :(

  • Srbijanković 17:15 17.december 2011.

    Žur trenirk.

  • Al Potjussenn 10:04 18.december 2011.

    A to je tisti, ki ga je žena z džipom povozila, potem pa rekla da ga ni videla?

  • Bordon Bordončič 17:07 20.december 2011.

    gospod gospa AGTFSPrav zaradi tega je obratovala 16let, ker je bil žur 1 mesečno, čene bi bila že zdavnaj zaprta... in ljudje se je niso naveličali....

  • AGTFS 21:48 20.december 2011.

    Še celo priznani DJ-i, so komentirali, da je Gavioli izgubil svoj pravi čar. Nisem pa rekel , da so se je naveličali, temveč da se noben ne ukvarja z njo kakor so se v preteklosti, ko je doživljala svoja zlata ...prikaži več leta...Še posebej zato, ker , kdove kaj bi nastalo na tem mestu sedaj ko je od Merkatora (tovarna, skladišče,ipd,...), tako pa je vsaj videti da se bo podoben koncept nadaljeval tudi v prihodnje... Drugače, pa je delala več, kot le 1x mesečno... Lep pozdrav

  • AGTFS 15:16 20.december 2011.

    Standard za komentatorje, da samo nekaj negativno pišejo. Jaz v tem vidim zelo dobro stvar, saj se mi zdi da se z Gaviolijem (razen parkrat na leto) ni noben nekaj preveč ukvarjal, nekoč pa je to bila evropsko znana diskoteka. ...prikaži več Upam samo da se bodo akterji potrudili ter izkazali in spet povrnili Gavioliju ime ( vsaj kolikor se da ). Vsekakor, jaz sem za to , da se na naši obali čim več dogaja in dela.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.