Slovenija
62168 ogledov

Dars tem kršiteljem ne more napisati kazni, to je razlog

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:10 21.avgust 2024.

    Že ves čas trdim da se tujci vozijo brez vinjet. Kaznujejo pa. Samo vozila s SLO tablicami. A to pa ni diskriminacija?

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:27 21.avgust 2024.

      In ker veš za en primer,misliš da to počnejo vsi,ne pretiravat.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:49 21.avgust 2024.

    Pa ja,tujci se bodo vozili zastonj,zdaj ko ste to objavili

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:49 21.avgust 2024.

      Ste pa,ne morš verjet

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:26 21.avgust 2024.

      Tujci ne berejo žurnala🤣

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:32 21.avgust 2024.

      Bolj poznajo pravila kot mi

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:37 21.avgust 2024.

      In držijo se jih tudi,verjemi nočejo imeti posla z nobenim,izjeme so pa povsod ,mi slovenci smo že druga pesem,južni balkanci pa jim je to v krvi in v ponos ,da se ne držijo pravil,avto vozi pa dražji od hiše😀

    • Vrtnica 08:46 21.avgust 2024.

      In prav imajo!

    • rd2dmk2 20:14 21.avgust 2024.

      nickmason ti pa sigurno živiš na betelgezi 4. tujci se držio pravil. e samo parkiranja v naravi na gorenskem je tolk da se v enem kraju na dan spiše 200+ kazni. in vejo za vse predpise zraven pa se delajo ...prikaži več idiote. ko ga zasačiš v gozdu je odgovor da ni najdu nobenga parkirišča- a glej no, a tole skrivno lukno v gozdu s pa znov najdet. pa so vsi enaki od švabov ,čehov e do petelinov galskih, da o sančo pasih sploh ne govorim.

    • Avatar NickMason
      NickMason 22:14 21.avgust 2024.

      rd2dmk2 ,kako veš,a si stalno na preži,no edino če si policaj,pol pa oprosti

    • rd2dmk2 05:45 22.avgust 2024.

      nick, v gostilni se marsikaj zve...drugač pa kot sem rekel če si na betelgezi potem ne veš, če si pa tuki, pa vidiš, ker ne moreš mimo , lahko si pa v kleti pa bluziš traparije- pejte mal ven pa ...prikaži več boste vidil realnost

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:02 22.avgust 2024.

      rd2dmk2,ti pa cel svet a ne,sem bil kar nekaj let šofer kombija od slo do juga dalmacije pa ne bi temu glih tako rekel,ampak je samo še en dokaz da so vsepovsod prekrškarji,samo kar pri tujcih jih je manj kot ...prikaži večt jih je pri nas ,ki so krepko slabši od tujcev,ampak se to bolj nanaša na austrijce in nemce,pa ne odregiraj spet z jezo,se samo pogovarjamo.

    • rd2dmk2 20:11 22.avgust 2024.

      kdo pa se jezi ? jest ne. problem je da vi nič ne vidite. meni ni treba se vozit v dalmacijo. jest se vozim po domačih cestah in vidim kaj kdo dela. če tujci vsi po vrsti, rinejo v avstrijo ...prikaži več po vseh poteh, stezah in kolovozih, kjer nimajo kaj iskat , potem mi ne govorit kolk so boga boječi in spoštljivi do zakonov. ker niso ! in kot sem omenil , so brez izjeme od portugalcev pa do ukrajincev, s švicarji in švabi na čelu. vsi ! in ne sam na cestah.

  • Avatar Leon
    Leon 08:05 21.avgust 2024.

    Tudi v Avstriji imajo fizične nadzore in digitalne vinjete in tega ne obešajo na veliki zvon.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:25 21.avgust 2024.

      Ker njim ni problem delat,slovenci pa bi vse s fotelja naredili.

    • Toma 08:37 21.avgust 2024.

      V Avstriji so prekrškarjem pobrali avtoradije, vsaj tako se je govorilo!

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:02 21.avgust 2024.

      Vse je možno in ne samo avtoradio tudi telefon bi treba jim pobrati.

  • sandi76 09:18 21.avgust 2024.

    In čemu potem zapravljajo denar za neke nadzorne kamere, če z njimi ne morejo kaznovati nikogar ? Zakaj se ne spremeni zakonodaja, da bi kaznovali vse, ki se na črno vozijo po avtocestah ? Zakaj smo zopet kaznovani pošteni državljani, ...prikaži veči, ki plačujemo cestnine ???

    • jazalen 10:02 21.avgust 2024.

      ne drži, da nikogar od prekrškarjev ne morejo kaznovati. Brati je potrebno ves članek in ne samo del.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:07 21.avgust 2024.

    Torej, nabavit tablice BiH, pa gasa po slovenskih avtocestah gor in dol...

  • Avatar darklord
    darklord 09:18 21.avgust 2024.

    Na meji bi jih brez problema preverili, na primer pri izstopu v HR.

  • jakec1575 13:58 21.avgust 2024.

    in ravno goveda s temi tablicami izvedejo najvec krsitev, tatvin in kriminala. dars ga posname in tablivo fizicno caka na karavankah in ostalih prehodih. vmes obvestijo policijo in izdajo kazenskobovadbo ter ga policist na meji lepo slece do gat. vse se da ce se hoce

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:46 21.avgust 2024.

    Najbolje da jim to napišete na oglasne panoje na avtocesti, da bodo ja vedeli. Matr ste.

  • jakec1575 14:08 21.avgust 2024.

    policijsko kamero imas na vsakem prehodu. montiras prepoznavo tablic. ko dars dobi podatek v center za nadzor prometa se avtomaticno spise prekrsek ali ovadba, ki v roku sekund roma policistom na mejo. ti samo cakajo prepoznavo tablice in krsitelja olupijo. ...prikaži več drzavljanom pa tako omogocimo cenejse letne vinjete. dars ima letno 100mio dobicka, kumulativno pa blizu 1 mrd. kopajo se v denarju

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:47 21.avgust 2024.

      Ker pa je šengen na hrvaški meji, boš pa kaj naredil. Vse skupaj je na meji 1 policaj, ki maha z roko, naj gremo hitreje

  • ToSmJest 09:49 21.avgust 2024.

    Nikakor mi ni jasno, kako se iz posnetka nadzorne kamere lahko ugotovi državljanstvo voznika.

    • jazalen 10:02 21.avgust 2024.

      reg. tablica morda?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:09 21.avgust 2024.

      Točno tako, govora je o tem katere tablice so na vozilu, oz. kje je vozilo registrirano, ne pa kdo avto vozi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.