Slovenija
1823 ogledov

"Upam, da bo razumela, da tako ne gre in pred petkom odstopila sama!"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vespucci 13:54 25.september 2024.

    Makedonija, rodna vukojebina, hir aj kam agen! Tukaj me ne marajo, ker še po 25 letih oportunističnega parazitiranja v butalah ne znam normalno govorit njihovega jezika! Res sem glupaća! Dolgo sem blefirala! Adijo!

  • munja 14:09 25.september 2024.

    Takojšen odstop ministrice in ukinitev tega ministrstva, ki je samo sebi namen in nikomur drugemu.

    • Avatar Leon
      Leon 15:58 25.september 2024.

      Ob tem lahko ukinejo Zavod sv. Stanislava ,Zavod sv. Frančiška Seleškega ,Zavod sv. Terezije ....ERAR spletna stran

  • Plavi-mil 13:56 25.september 2024.

    Kako si je že rekla samo "sem migrantaka, čefurka,.... "ja, vse to si, pa še SLOVENŠČINE ne znaš in ta nesposobna ptičja vlada jo postavi na ministersko mesto, halo? Na najvišjih državnih položajih ne MOREJO biti tujci, NE, niti njihovi ...prikaži večovi prvi potomci, mogoče drugi rod, kateri bi se res počutili Slovence, do kdaj nas bodo še ti Balkanci poniževali, zapravljali naš denar in sramotili v tujini s pomočjo domačih levičarskih IZDAJALCEV?

    • francek 13:59 25.september 2024.

      Slovenci smo res bedaki.

    • munja 14:08 25.september 2024.

      Zahvalimo se tistim, ki so izvolili.

    • pravičnik77 14:09 25.september 2024.

      bedaki in prodane duše so vodilni. Na žalost so oni te prodane duše, samo da je levo in južno pa je dost..

    • BenX 14:12 25.september 2024.

      Mene tujci ne motijo, če so le sodobni in pošteni. Ta ni ne eno ne drugo...

    • Avatar Leon
      Leon 15:59 25.september 2024.

      Francek ne sodi ostalih po sebi !

    • BenX 16:10 25.september 2024.

      Ne sodobni ampak sposobni! Malo me tipkovnica j***... 😁

    • Plavi-mil 16:36 25.september 2024.

      BenX, saj mene tudi ne, dokler me ne kradejo , ja so spodobni, seveda, tako kot vsi narodi , ali si prebral do konca, ne more biti minister- ca nekdo, kateri še SLOVENSKO NE ZNA in se ne počuti SLOVENCA ...prikaži več po 20 letih v Slovenjji.

  • Avatar Leon
    Leon 15:48 25.september 2024.

    V politiki je pomemben tudi videz! Kaj je s tem mislila Mojca Šetinc Pašek ? Vse niso takšne lepotice kot Mojca Š.P. !

  • munja 15:35 25.september 2024.

    Golobov bazen se je spraznil in nima več kadra. Če je postavil veterinarja za obrambnega ministra, se ve, da ura bije vedno hitreje...

  • Grof 15:50 25.september 2024.

    Čefurko bi poslal na vojaško akademijo v Burkinofasso z račinalniki vred, ne pa, da je vladni hodnik zanjo modna pista, za vzgled naj ji bo Tamara Vonta, lepotica, sredi poletja z volnenim šalom okoli vratovine

  • pravičnik77 14:11 25.september 2024.

    hir ajm kam hir aj gou

  • jebse 16:30 25.september 2024.

    Emilija ima vlazno tamalo pa izziva!

  • Grof 15:52 25.september 2024.

    Šetinčeva je prav luštna, moti me samo, da ima obute vedno pošvedrane salonarje, …

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.