Slovenija
3703 ogledov

Obnova UKC Ljubljana: Tri mesece bomo podirali, kar smo že zgradili

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 09:35 26.april 2024.

    Obnova UKC bo stala 108 mio EUR, medtem ko je celoten UKC vreden 100 mio EUR? Katastrofa!

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:43 26.april 2024.

      Nisi računal na provizije,večkrat se obnavlja več je provizij

  • andrija 09:18 26.april 2024.

    torej si odgovorni samo grejejo stolčke in vlečejo lepe plače,odgovarjal ne bo nihče,mi pa bomo plačali še par miljončkov

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:43 26.april 2024.

      In kdo jih bo prijel za prašnike,mi ki samo tle čvekamo?

  • Avatar Leon
    Leon 13:19 26.april 2024.

    Kaj ko bi v Sloveniji zaposlili ministra za zdravlje iz tujine,ki bi napisal kaj je narobe z našim zdravstvom ? Kot pacient sem našel toliko nepravilnosti in razmetavanje denarja vendar nimam nikogar ,ki bi poslušal. Dajte odprite spletno stran kjer ...prikaži več bodo pomagali zdravstvu s predlogi izboljšati stanje .

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:51 26.april 2024.

    Dokumentacija se je zbirala v času prejšnje vlade, torej še en Janezov projekt, ki se je izkazal za trojanskega konja..Kot protipoplavni nasipi, ki niso bili izvedljivi v roku za pridobitev evropskih sredstev niti teoretično...

    • h4ck3r 09:28 26.april 2024.

      Torej naslednji vodja slepo prevzame vse projekte? Težko bi me kdo prepričal, da nadaljujem nekaj o čemere ne bi imel pojma in sem za to tudi odgovoren. Prelaganje odgovornosti na nekoga prej, je otročje kazanje s prstom. Odgovorni vodje projektov, ...prikaži več so seznanjeni z vsemi podrobnostmi, ali pa to niso vodje in samo vlečejo denar?

    • Toma 10:26 26.april 2024.

      Vuf-Vuf!

  • Kmodri_ 19:02 26.april 2024.

    Kitajci za ta denar zgradijo nov UKC v dvakratniku kvadrature!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.