Slovenija
10786 ogledov

Tonin voščil Janši za božič, voščilo ni prijazno

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:55 09.december 2023.

    Bravo kurirček Tonček. Danes se pa celo strinjam s tvojim voščilom.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 20:59 09.december 2023.

    Če o sodstvu piše nekdo, ki stežka preboli (če sploh) sodbe, ki mu niso v prid, ti je takoj vse jasno. Kalimero.

  • Idioti 22:02 09.december 2023.

    Zarad mene se lahko tud pošlepata , bili me Q za take sluzavce

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 20:31 09.december 2023.

    v strankarskem lutkovnem gledališču se dogovorijo kdo bo koga napadal v resnici je pa v ozadju vse dogovorjeno. Ustavnega sodišča, ki je IJJ dovolilo vladati s podzakonskimi akti v resnici nihče ne potrebuje, prav tako tožilstva in ostala sodišča, ki ...prikaži več so vpletena v sodno korupcijo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:09 10.december 2023.

    Janez je ostanek tranzicijske mafije v parlamentu kar mu je omogočil sedanji sodni sistem ali po njegovem KRIVOSODJE .

    • Ender3 14:53 10.december 2023.

      Krivosodje deluje predvsem njemu v korist..

  • Friderik1950 15:52 10.december 2023.

    Konsolidacija desnice je bržkone odvisna tudi od medsebojnega zaupanja in spoštovanja med strankami. Tu je Janša delal največje napake, saj se je vedno po prvem mandatu postavljalo vprašanje s kom sploh v koalicijo. Spomnim se tako gospoda Presečnika SLS, ki ...prikaži več, ki je v prvi janševi vladi za govornico potarnal, da ko vlada naredi nekaj dobraga je to zasluga SDS, ko pa kaj zamoči je zato kriva koalicija. Res nerodno.

  • bobubob 14:54 11.december 2023.

    Tonin, Janša, Golob, isto sra*nje, drugo pakovanje, bi rekli naši južni bratje, ki pa še premorejo koga, ki upa javno povedati, da je ta EU kup skorumpiranih birokratov, ki hlapčujejo ZDA s svojimi zelenimi gretardizmi, z brezumno podporo največjemu Ukrajincu, ...prikaži več z ukrepi, popolnoma skregani z vsako zdravorazumsko logiko dobrega gospodarja, ja, pa s podporo strupenim cepivom, ki niso nič drugega kot genski strup, hujši kot v EU tako opevani a drugje prepovedani glifosat... Sami piromanski gasilci

  • Plavi-mil 11:24 10.december 2023.

    Tonik je en kre..., ni mi jasno zakaj se ti farški podrepniki kregajo in iščejo zunanjega sovražnika, luda mila in pogorelc sta popolnoma zadosti, sta jih že potopila.

    • Ender3 14:52 10.december 2023.

      Zanima me kdo je koga potopil?. Največ je na volitvah izgubil Ivek. Zapravil pa 663 tisoč € za predvolilno kampanijo. Sedaj ni treba več ugibati od kod jim denar..

    • munja 20:18 10.december 2023.

      Ender, misliš, da si spet nekaj pametnega pogruntal, pa to sploh ni več zanimivo, si za časom, kot vedno s svojimi butastimi komentarji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.