Slovenija
33 ogledov

Toliko divjakov so v včerajšnji akciji ujeli policisti

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 00:45 24.april 2016.

    pardon test psihomotoričnih sposobnosti :-)

  • Avatar Leon
    Leon 13:33 22.april 2016.

    In koliko divjakov ni policija ujela ? Nočno testiraanje gum in zavor se nadaljuje ! Prosim ne imejte nas za svoje... ....norce !

  • OneCent 14:42 22.april 2016.

    Ubožček, a se ti mudi?

  • OneCent 14:42 22.april 2016.

    Zjutraj si ga prej vstani!

  • alibaba 16:47 22.april 2016.

    Ti si verjetno eden od njih.Nesposobnež,ki ne zna vozit,pa se vsega na cesti boji.

  • Žurnalček 17:31 22.april 2016.

    Za takšne počasneže , ne bi smelo biti kazni ampak , ko radar ugotovi 10km/h manj od predpisane , poslati na dodaten test vožnje , da se ugotovi ali je sploh sposoben razviti najvišjo dovoljeno hitrost na AC , na ...prikaži več magistralki in v naselju !Verjemite , da imamo take kekce , ki še niso peljali 100km/h v življenju !

  • d 20:20 22.april 2016.

    djmo se ze sprjaznt, da na nasih cestah ne ubija hitrost ampak nesposobni vozniki ... kar kaze tudi manjse stevilo hitrostnih krsitev

  • jana70 18:00 22.april 2016.

    To bi blo treba vse ukinit in denar raje namenit za zdravje ljudi, ne pa policijo. Policija naj raje skrbi za varnost državljanov, ne pa da jim jemlje iz denarnic prigarane prihodke

  • vzev 12:56 22.april 2016.

    Zakaj pa policija ne ustavi tiste, ki vozijo krepko pod omejitvami in delajo kolono. V zakonu piše, da je to kršitev cesto prometnih predpisov, ampak njih to ne briga. Včeraj je bilo takih pacientov še precej več na cesti, ker ...prikaži več so se bali policajev in so namesto, da bi gledali na cesto gledali samo na števec in vozili krepko pod omejitvijo. Še včeraj je pisalo na enem drugem portalu, da je nekaj voznikov spregledalo pešce, ker so se bolj osredotočali na števec in policaje.

  • vzev 15:40 22.april 2016.

    Če lahko policija ustavlja tiste, ki vozijo za par km/h prehitro, bi morala ustavljati tudi tiste, ki delajo kolono in se ne odmaknejo. Oboji kršijo predpise in zato ni nobenega razloga, da nebi kaznovali tiste, ki so prepočasni.

  • Žurnalček 17:38 22.april 2016.

    Od 600 mest za meritve 503 kazni !!! Dejte me no hecat ! A so pršli štrajkat ? Jaz sem želel sprobat novi radar detektor in šel na Štajersko cesto in Vojkovo , pa nikjer nobenega radarja ! Sem pa ...prikaži veča videl , da so enega starga Volvota 740 d potegnili z AC na rondo Tomačevo -avto je veteran - samo zaradi hitrosti verjetno ne !Mene vzamte sabo , vam bom nameril v 8 urah 100 kazni , če jih pa ne , pa jaz častim !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.