Slovenija
62264 ogledov

Toliko boste za liter bencina in dizla odšteli v torek

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LukaMB 20:37 07.oktober 2023.

    Prvo dvignejo za 20 centov in pocenijo za 3, potem zopet dvignejo za 5 centov in pocenijo za 2 pa take scene, ko vse skupaj sešteješ, vidiš, da si j...na stranka in da smo državljani OVCE.

  • T_rex 21:34 08.oktober 2023.

    Odkar mam BEV (že dobra 3 leta) & PV [MSE] se mi sladko j€b€ za to... vseen mi sam ni za ožje dr. člane; ampak prej-ko-slej bodo tud oni prov kmal tm.

    • Avatar playrrr
      playrrr 08:15 09.oktober 2023.

      Super za vas, jaz pa pridem na bencinsko ko imam prazen tank, natankam in grem, brez skrbi se odpravim na pot po balkanu brez manjšega stresa in planiranja postankov. Vsak zase, ne rečem da nebi imel BEV, ampak le kot ...prikaži več drugi avto. Bo pa tudi elektrika dražja, malo bo še za počakat :)

    • T_rex 08:47 09.oktober 2023.

      Se strinjam, če ravno ni denarja za famozno "Teslo", ki je tudi meni še nedosegljiva; ampak trenutno [še] nimam potrebe po dolgih med-državnih vožnjah... do takrat bodo oz. morale pa cene njih še kr fain pasti tem BEV-om. Prihodnost bo ...prikaži več zagotovo >multi-gorivna<.

    • Avatar playrrr
      playrrr 10:09 09.oktober 2023.

      Če bo razvoj šel v pravo smer mi je nekako še najbolj všeč ideja vodika ali pa kaka tehnika hitre menjave baterij... za enkrat se bomo še držali tega kar imamo (govorim zase), dvomim da še bo kdaj takšna vozniška ...prikaži več izkušnja kot je sedaj pri bencinarju z ročnim menjalnikom čez ovinke :) (če si človek, ki mu je do tega seveda)

    • T_rex 21:53 09.oktober 2023.

      Vodik bo bolj za tovorni promet & potniška letala, kar že na veliko preizkušajo; za osebne avte je/ter bo res predrag + zelo exploziven [eno Norveško postajo = fain razneslo]; pa še dokaj slab izkoristek imajo ti avti napram BEV. ...prikaži več Menjavo baterij pa že opuščajo na Kitajskem, v Evropi pa se to ziher nebo prijelo, ker itak nobeden noče svoje prazne baterije, ki jo dober pozna zamenjati za kr eno polno vendar staro nepoznano\iztrošeno.

    • T_rex 21:54 09.oktober 2023.

      Pri svojem BEV prav 0 več ne pogrešam prestav, ker mi pospeški oz. enakomeren visok navor (brez cukanja) od 0 km/h do končne zmeraj >narišejo nasmeh na obraz< sploh, ko ICE v križišču pustim z lahkoto za sabo; pa še ...prikaži več volan držim pravilno skoz z obema rokama. Pa, da ne omenim programa B = brake oz. rekuperacije, ko se peljem s Krvavca/Abroža ali Jezerskega dol & se mi baterija krasno nazaj na-polni.

    • T_rex 21:56 09.oktober 2023.

      Glede užitkov v ovinkih pa tudi so kljub višji teži vozila, ker pa ima BEV zelo nizko + super enakomerno porazdeljeno težišče zaradi baterij v tleh karoserije. Paziti je potrebno malčk, da so gume res čimboljše ter z dovolj profila...

    • T_rex 22:04 09.oktober 2023.

      Pa še precej manj delov, sploh vrtečih [motor] je v BEV napram ICE & precej manj hrupa ter tresljajev, kar mi je precej bolj všeč; pa nisem še 50 & rad poslušam dinamično Trance musko dokej naglas.

  • Idioti 16:28 09.oktober 2023.

    Kakšna je to cena plina za gospodinstvo 35 € ! V RH je 18 € , v BiH pa 10 € Kdo tu koga krade in jebe !!!

  • Avatar Leon
    Leon 19:03 07.oktober 2023.

    Kaj me briga ? Na Mauritiusu je cena 1.480€ .

  • Pierre 19:44 07.oktober 2023.

    Pa kaj, ko je tank prazen greš na pumpo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.