Slovenija
10332 ogledov

Točke, kjer lahko Levica v trenutku sesuje vlado

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rafaeluss 08:52 28.avgust 2018.

    To jedo sedaj najboljša vlada RS. Toliko kompetentnih strokovnjakov ni uspelo se dobenemu dobiti v vlado. Kar tako naprej Serpetinšek: BABA JE ŽABA, ŽABA PA NI ČLOVEK 😉😉😉

  • fižolček 22:52 27.avgust 2018.

    Banda komunajzerska

    • tomaz 11:50 28.avgust 2018.

      fižolček...tudi JJ je bil in to zagrižen komunist, celo šolal se kje pod tem okvirjem...a pozabljaš...zakaj moraš svojo nervozo na tak način iz sebe pljuvat. Vsaka vlada nosi svoj nahrbtnik bremen, ena večjega, druga manjšega, ne samo leva...pozabljaš tudi pod ...prikaži večaš tudi pod katero vlado je nastala največja bančna luknja....

    • Avatar Mark035
      Mark035 19:21 28.avgust 2018.

      Meje so odprte in te nihče ne sili, da si v tej "komunajzerski" Sloveniji. S seboj pa vzemi še kakšnega domobrančka :)

  • ginko 10:24 29.avgust 2018.

    " Počakajmo, bodimo strpni nekaj časa. " Ti kar bodi strpen, ko si še mlad. Mi starejši trpimo to mafijo že 25 let.

  • marko345 18:24 27.avgust 2018.

    Moje mnenje je, da naj začnejo čimprej z delom, če bodo rezultati ok, drugače naj se pa poberejo in nikoli več ne kandidirajo za državne službe. Počakajmo, bodimo strpni nekaj časa.

    • alen04 07:30 28.avgust 2018.

      Takoj podpišem. Vsak si zasluži priložnost.

    • miki1234 07:52 28.avgust 2018.

      bolje je, če prejemajo plačo in se še naprej medsebojno kregajo. itak drugega ne znajo... tako lahko država nemoteno deluje naprej, ker njihovo kvazi "delo" samo slabša stanje države.

    • tomaz 11:57 28.avgust 2018.

      marko, tudi jaz se podpišem...tudi mene malo pogreje ker "vedeževalci" že v naprej pljuvajo po Šarcu. še posebno, ker noče komentirati teh napadov, Pustimo mu, da se izkaže, potem pa ocenjujmo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.