Slovenija /slovenija/crna-kronika
15482 ogledov

To se zgodi, ko policisti merijo, kjer predlagajo občani

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 17:47 10.januar 2018.

    A tudi policija kot furs daje nagrade za izdajalstvo in anonimno prijavljanje ?

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:10 10.januar 2018.

    Roparja banke pa še niso prijeli?? Drugega itak ne vejo kot ustavljat voznike za te bagatelne prekrške!! Res smo že policijska diktatura v kateri je prepovedano že skoraj vse razen delati za javni sektor!!

    • Snežinko 16:58 10.januar 2018.

      Ne pametuj tukaj! Pojdi, se prijavi, naredi šolo in sam delaj bolje, ko si že tako pameten. Tako, za informacijo, ker očitno tega ne veš: obstajajo PROMETNI policisti in KRIMINALISTIČNI policisti. Prometni ne iščejo kriminalcev, kriminalistični pa ne ustavljajo prehitrih ...prikaži več voznikov. Ali mogoče pek popravlja avtomobile? Drugič se pa najprej pozanimaj, šele potem pa piši neumnosti v javnih občilih!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 06:46 11.januar 2018.

      Daj ne trosi prazne slame!! Manjša mesta NIMAJO prometne policije in kriminalistov posebaj!! To vse opravljajo isti "skrivači" ki prežijo na voznike!! Sedaj jim pomagajo še razne redarske službe in potem še ti naprej gobcaj,da nismo policijska diktatura!!

  • banja 16:36 10.januar 2018.

    Jaz sem že spraševal policaje, kako hitro moram voziti po naselju, da me ne bodo prehitevali. Pa vozim vedno malenkost nad omejitvijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.