Slovenija
6298 ogledov

To se dogaja s cenami enajstih priljubljenih artiklov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 09:10 14.januar 2024.

    "... se očitno počasi približujemo cenam, kot smo jih poznali pred izbruhom rusko-ukrajinskega konflikta." Bulšit. Sicer pa so cene skoraj do centa enake (razen za Rio mare v Mečkatorju), tako da človek pomisli na dogovarjanje trgovcev.

    • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 09:17 14.januar 2024.

      Cene so še vedno vsaj 20% višje. Poleg tega pa je pogosto nemogoče direkt primerjati, ker so se domislili natega z manjšimi pakiranji. Včasih sem recimo v hoferju kupoval feto in je bila 200 gramska. Polnomastna je še tako pakirana, ...prikaži več manj mastna pa je 25% manjša. Za isto ceno!! Ko jih jebe, meni je že ne bodo več prodajali. Sem našel zamenjavo. Pa ne zato, ker si je ne bi mogel privoščiti ampak zato, ker ne bom dovolil, da me imajo za idiota. Naj si najdejo drugo opico in naj jo gulijo.

  • Avatar karjola
    karjola 09:04 14.januar 2024.

    Špar in Merkator so najdražje trgovine. Potem imaš Tuš, hofer, Lidl, Eurospin..... Špar zavaja od zmeraj, pravzaprav je špar v tujini cenejši. Je pa tudi dejstvo da je kupna moč slovenca precej padla. Posledično se kupuje v cenejših trgovinah. Ogromno ...prikaži več pa jih odhaja po nakupih v tujino saj so cene tudi do 40% nižje. tehnično robo se kupuje preko spleta pri kitajcih saj je njihova cena tudi 5X nižja kot pri slo preprodajalcih.

    • Ender3 12:48 14.januar 2024.

      Diskont trgovci bodo ostali cenejši ker ne zaračunavajo režijskih stroškov..

    • Avatar Tone Murgelj
      bumbar11 14:24 14.januar 2024.

      Me je zanimalo, kako je s temi fenomenalno nižjimi cenami v tujini. Pa sva se z ženo odpravila v Avstrijo in Italijo. V Avstriji vse dražje kot pri nas. V Italiji od potrebščin za gospodinjstvo cenejši nekateri izdelki / žgane ...prikaži več pijače, blagovne znamke posameznih trgovcev../ Če nakupuješ kot doma, se ob upoštevanju stroškov potovanja v nobeno od obeh sosednjih držav ne splača iti po nakupih. Če boste kupili za pol prtljažnika žganih pijač, se v Italijo najbrž splača iti.

  • sandi76 09:45 14.januar 2024.

    Nič bat. Cene bodo še naprej visoke. Trgovci dvigujejo plače, trgovine se preprodajajo, vse to prinese kvečjemu dvig cen, ne pa znižanje.

    • Ender3 12:43 14.januar 2024.

      Cene so previsoke, trgovci hitijo z zavajajočim oglaševanjem. Kar govori, da kupna moč in povpraševanje upada..Pričakovano to ne more iti v nedogled, in kupci jim bodo postavili mejo do kod lahko gredo..Lepo bilo, da se uspostavi še konkurenčnost med trgovci ...prikaži več in onemogoči kartelno dogovarjanje.

  • Ender3 12:55 14.januar 2024.

    Čudi me, da ob vsem zavajajočem oglaševanju v medijih nihče v to ne poseže..Jasno je, da si mediji perejo roke, ker jih vsebina ne zanima, Njih zanimajo samo prihodki iz tega naslova. Vse pa gre na račun zavedenih kupcev. Ne ...prikaži več vem kaj , pravzaprav počne agencija za varstvo potrošnikov..

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:17 14.januar 2024.

    Kdaj nas boste nehali farbati s temi cenami???? Za 1 cent znižajo ceno nekega artikla glede na konkurenco in že so nacenejši!!!? Same Nategovine trgovcev in vaše Brezvezno Natolcevanje!!! Lotite se kakega pomembnejšega opravila/pisanja!!!

  • munja 15:39 14.januar 2024.

    Nehajte s temi "nizkimi" cenami, ker to niso. Najprej jo za določen artikel zvišajo in potem jasno, znižajo za 50 %, pa je še vedno višja kot pred tem, pa še manjša vsebina, tako da nas imajo res za velikega ...prikaži več norca. Jaz sem se navadil, da najprej pogledam težo in nato ceno. Si vzamem čas in preračunam, ker imam dovolj tega nategovanja z nižjimi cenami.

  • gremo 13:33 14.januar 2024.

    Kadrovsko tudi napredujejo z svetlobno hitrostjo vsi brez izjem iz dneva v dan so boljši. Za blagajnam sao še več ali manj same al star zvezde katere največkrat tudi pozdravijo ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.