Magazin /magazin/vip
95714 ogledov

Tina Gorenjak: Bolezen se je vrnila, igralka pokazala posledice

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 19:09 28.oktober 2023.

    Pred leti dobil nenadejano priložnost in gospo Tino Gorenjak spoznal. Moram reči, da me je kot oseba navdušila še bolj kot igralka. Preprosta, hudomušna, polna pozitivizma, optimizma... Čeprav sem bil sprva zaradi naključnega srečanja jaz tisti v zadregi in zadržan, ...prikaži več je s svojim pristopom hitro razblinila mojo zadrego in čez par minut sva že čvekala kot, da se poznava "100 let"... Verjamem, da se bo zdravljenje tudi tokrat izteklo po najboljši možni prognozi zato, ker Tina to zasluži. Vse dobro!

  • Avatar Leon
    Leon 06:58 29.oktober 2023.

    Tina ti naj sonček sije in lunca sveti še na mnoga leta . 😁

  • sandi88 19:00 28.oktober 2023.

    Tina bodi še naprej z nami. Živeti s tabo...ob tebi je super. Ne popusti.

  • T_rex 09:55 29.oktober 2023.

    Tin(c)a DRŽIM PESTI zate & te podpiram, da ti končno uspe & JA to že zdavnaj ni več >TABU< tema ✊️🥰🤜

  • Kmodri 15:40 28.oktober 2023.

    Marsikdo zboli za rakom pa ni na naslovnicah! Drugače pa uspešno okrevanje!

    • Ajdemi___Pushi 16:06 28.oktober 2023.

      Res. Meni je pred dobrim letom za rakom umrl dober prijatelj. Rak je kurba.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:52 28.oktober 2023.

      Zato je tudi pravilno, da javne osebe, ki jih doleti diagnoza, na ta način opozarjajo, da pred tovrstnimi hudimi obolenji ni imun nihče in da je med tem ali nekdo zboli in se uspešno pozdravi ali ne, tanka črta!

    • Kmodri 23:32 28.oktober 2023.

      StarMačk, ne vem, včasih je prav, drugič pa samopromocija!

    • Kmodri 23:33 28.oktober 2023.

      Ajdemi, sožalje!

    • Ajdemi___Pushi 23:37 28.oktober 2023.

      Thx

  • kapibara 16:50 28.oktober 2023.

    VSI dosedanji nepotrebni kandidati za UE poslanca iz Slovenije.. so razglabljali svoje intimne probleme z zdravjem ! - Rak... jalavost.. razpadanje notranjih organov... pa še enkrat rak..

  • Pierre 16:41 28.oktober 2023.

    Ne vem, gospa Tina, ZAKAJ vam je treba obračati pozornost nase z boleznijo?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:46 28.oktober 2023.

      Torej po tvoje je potrebno hude bolezni skrivati!? Najprej pred svojci, prijatelji, sosedi, če pa si javna oseba pa še pred javnostjo!? Hvala bogu, da javne osebe javno opozarjajo na življenjsko nevarna obolenja in povedo, da tudi sami niso imuni ...prikaži več pred tovrstno usodo. Če zato mogoče vsaj en anonimnež, ki sluti, da se v telesu nekaj dogaja, pa še vedno cinca, predvsem zato, ker ga je strah diagnoze, pogrunta, da je za obisk zdravnika skrajni čas, potem je namen javne osebe dosežen!

    • Avatar Leon
      Leon 08:09 29.oktober 2023.

      Takšne in podobne zgodbe znanih oseb sporočajo na tisoče drugim ,da se je z boleznijo potrebno soočiti in biti boj do zadnjega . Tina ne daj se ! 🌞

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.