Slovenija
1075 ogledov

Tik pred volitvami se je v Sloveniji pojavil še en ruski vohun

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 10:18 19.junij 2024.

    Nehajte se smešit in poneumljat s temi "vohuni"...Kaj pa je vohunil, ali ga je zanimalo, če imamo dostop do morja ? Ali, če je poginila miš, ki je poglodala Pilatuse ?! Kreteni...

  • atamama 14:38 19.junij 2024.

    Spomnim se članka na yahoo.com, ko so imeli analizo koliko novinarjev, med njimi so bili nekateri zelo ''čislani'' , delajo za CIA. Slučajno pa sem gledal skupaj z kolegom iz novinarske srenje fotografije iz roške in kazali so mi kateri ...prikaži veči so tujci. In glej ga zlomka, takrat začetnik, danes ''faca'', važen pa je denar v novinarski ''neodvisnosti poročanja''. Pa naj bo to iz zahoda, vzhoda, juga ali severa.....

  • Željko 09:41 19.junij 2024.

    Draga Rusija zakaj uvažaš svoje ljudi za vohunsko delo in jih s tem spravljaš v nevarnost. Kontaktiraj mene brezplačno ti bom posredoval katerekoli podatke. Samo da se ta vojna že zaključi

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:34 19.junij 2024.

      Podatkov se ne izdaja nobenemu ,niti amerom niti rusom oz. komurkoli

    • sam1 11:58 19.junij 2024.

      Upam,da čimprej dobiš obisk in te spravijo za rešetke ali še boljše na kak zaprt oddelek psihiatrije......

    • Željko 12:36 19.junij 2024.

      Fuka se meni za te nesposobne slovenske policaje. Če bi se jim usral na glavo ne bi znali potrditi kaj imajo na glavi

    • Željko 12:42 19.junij 2024.

      Srčno upam da zahod ne bo skuhal vojne ker ne mislim niti milimeter pomagat raje gnijem v zaporu kot da pomagam Evropi oz ZDA

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:13 19.junij 2024.

      Jeza nikoli ni dobra za komentiranje ,imaš prav ,samo potrebuješ več diplomacije

    • Željko 13:17 19.junij 2024.

      Kaj ne bo človek jezen ko pa nas debili vodijo v vojno. Evropa ni napadena mi pa branimo tretjo državo ker moramo svoj nos povsod utikat

  • Soljatar 10:14 19.junij 2024.

    tega ruskega dreka je res preveč pri nas...kako je še vedno možno, da imajo ruski državljani odprta podjetja in nepremičnine v Sloveniji?....zakaj se to ne ne zapleni?...samo na ulici kjer živim je registranih 10 podjetij, ki so v lasti nekih ...prikaži več ruskih sumljivcev...to je sam za steret u 3pm po hitrem postopku...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.