Popotnik
27742 ogledov

V Evropi ni države, kjer bi bilo huje, kot pri nas

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tatjana Ha 12:27 19.avgust 2018.

    Kako llahko notranje ministrstvo podpiše tako pomenbno deklaracijo . Tako zadevo bi morali vsi državljani vedeti in moral bi biti referendum moral bi vsi vedeti saj ti migranti niso krompir...

    • Tatjana Ha 12:31 19.avgust 2018.

      Zgornji kometar je na tole objavo , ki jo je je komentiral ode 09:11 19.AVGUST 2018. Slovenija je 2. maja 2018 v Maroku podpisala Marakeško politično deklaracijo, ki migrantom na široko odpira vrata v Evropo. Sosednja Madžarska je podpis zavrnila. ...prikaži večila. Kdo je v imenu Slovenije to podpisal, v vladnih službah ne razkrivajo. V vladnem kabinetu trdijo,… ...prikaži več

  • Stephanie_Morton 15:11 20.avgust 2018.

    Moj najboljši bratranec zasluži $ 279 / uro na računalniku. Že štiri mesece ni delovala, toda prejšnji mesec je njegovo plačilo znašalo 31925 $, ki je samo nekaj ur delalo na prenosnem računalniku. poglejte to spletno mesto ... ..... ❥❥❥ ...prikaži več❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Internet43.Com

  • miho 11:36 19.avgust 2018.

    Ker živimo v Sloveniji.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 17:37 22.avgust 2018.

    in zakaj? Zato ker je Slovenija NATO vežbališče za vremensko, biološko in kemično vojskovanje

  • ode 09:11 19.avgust 2018.

    Slovenija je 2. maja 2018 v Maroku podpisala Marakeško politično deklaracijo, ki migrantom na široko odpira vrata v Evropo. Sosednja Madžarska je podpis zavrnila. Kdo je v imenu Slovenije to podpisal, v vladnih službah ne razkrivajo. V vladnem kabinetu trdijo, ...prikaži več da Miro Cerar tega ni podpisal, napotili so nas na zunanje ministrstvo, ki ga (še vedno) vodi Karl Erjavec. Tudi tam podpisa ne priznavajo, napotili so nas na notranje ministrstvo. Slednji so podpis Slovenije potrdili in navedli, da sami p

    • Avatar Leon
      Leon 09:35 19.avgust 2018.

      Boljša ponudba ... Moja zadnja plača za Google 8000 € za delo 18 ur na teden na spletu. Sem se pridružil tej službi pred 2 meseci in zaslužil 27.386 € v zadnjem mesecu tega dela. Preprosto in enostavno opraviti delo ...prikaži več in zaslužek je ogromen. Tudi tisti, ki so novi, lahko zlahka zaslužijo 200 evrov na uro in dobički so lahko sčasoma še večji ... Torej sem začel....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 11:02 19.avgust 2018.

      @ode Kakšno povezavo ima to kar ti pišeš s člankom in strelami? Seka na polno a ne? :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.