Magazin /magazin/vip
23194 ogledov

Tara Zupančič: Takšna mačeha je Tomijevim otrokom

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 21:50 03.junij 2018.

    Lovebites...ne glede na članek, jasno je ,da napadate avtorico članka(ne samo tokrat).Če vas ne bo ona prijavila,bom za to poskrbela jaz.Preberite pravilnik in zakon!!!!

  • Lovebites 11:09 03.junij 2018.

    Ej lezbaca fetihova,ti si cist prf.......Vsestranska lepotica?Svetlolasa???A si ti slepa????Vsem nam je jasno,da si retardirana,ampak vseeno toliko prisebna,da objavljas svoje zmazke zato,da mi idioti klikamo.Saj dobis placo od nas,ni pa prijetno,da te bomo morali financirati se,ko bos na psihiatriji.Tvoji zmazki ...prikaži več so odraz tebe.Povedo vse.

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 17:15 03.junij 2018.

      Čemu so potreben tako žaljiv komentar?? Zakaj ne greste tja in se pomenite kaj je narobe? Prav kretensko je tako pisanje. Ste anonimni (morda) pa mislite, da takšno trapasto nakladanje vpliva na nekoga? To kar vi pišete kaže na dejstvo, ...prikaži več da ste tipičen hedonist, pa še to v povsem nasprotnem smislu.

    • Lovebites 17:29 03.junij 2018.

      Ampak v glavi se pa ti dogaja,glede na to,kaj si spacal?Na cem si?Daj vsaj preberi ,kar si napisal....nima nobenega smisla....Najprej napises hedonist,potem pa cist kontra?WTF??????

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 17:54 03.junij 2018.

      Ugriz ljubezni torej, se znate obnašati primerno temu? Se poznava? Ko proti argumentirate lahko to naredite povsem sproščeno, naravno, ni potrebe po žalitvah, kajne.

    • Lovebites 17:56 03.junij 2018.

      Umiri se.Pojdi kvackat.Cudak.In ne gnjavi vec in se ne smesi.

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 18:05 03.junij 2018.

      Prav! Se bom potrudil, da ugotovim s kakšnim bedakom imam konverzacijo. 20.000km ni ovira, saj sem večkrat tu. Ni potrebe, da to urejam jaz...

    • Lovebites 18:08 03.junij 2018.

      Joooj,daj ne gnjavi.A si analfabet,ne pisi in ne nadleguj vec.Ce imas viska casa,kot receno,spravi se kvackat.

  • colio 17:08 03.junij 2018.

    keš pička, ki je rada v središču pozornosti z znanimi "kao" slovenskimi zvezdniki(Plastinjak,Meglič....)) ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.