Svet
70592 ogledov

Tako so dobili prodajalca avtov, ki je vrtel kilometre nazaj

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:40 18.julij 2024.

    Kje so pa našli tega čudaka, ki je vrtel za par 10.000 km? Običajno pri uvozu vrtijo za par 100.000 km.

  • atamama 21:20 17.julij 2024.

    Saj ni treba daleč, preveriš malo VIN številko (plačaš) in ugotoviš, da je več slovenskih prodajalcev rabljenih ne za 50 temveč 3x50.... Drugi del pa je ''poštenost'' nemških, ki so se naučili naših ''navad''....

    • SlavkoKrizman 22:50 17.julij 2024.

      Nemški imajo malo drugačne kontrole in precej, precej drugačne kazni za igranje s kilometri....

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:39 18.julij 2024.

      Kolega je dobil iz Nemčije avto s prevrtenim števcem,crknilo nekaj v motorju,ki tri tedne niso našli problema,končno so ugotovili ,popravili in ker je šel del ki crkne pri zelo veliko prevoženih km,pa se je pozanimal in bilo je orng prevrteno ...prikaži več nazaj.Drgač pa Nemcem ni za zaupat,oni skrbijo za sebe in ne druge,tako je bilo in bo

    • Enzgg4 10:59 18.julij 2024.

      Jaz sem pred leti kupil rabljenega bavarca pri Avto aktivu. Uvoženega iz DE. Na ženino tečnarjenje, ker je imela tam "veze". Pri prvem močnejšem dežju mi je začelo teči noter pri vetrobranu. To so mi sicer zrihtali na kasko pa ...prikaži več nekako so mi pokrili odbitno franšizo, je pa bilo jasno, da je bil avto zaleten. Kasneje so se pojavljale nove in nove pizdarije. Pa je šla neka pumpa in je bil takoj jur. Pa sem menjal diske. Spet jur. Itd. Na koncu sem imel vsega dovolj in sem dal kripo pregledat, kaj...

    • Enzgg4 11:09 18.julij 2024.

      ... vse še ne štima, ker je crknil blu tooth, pa radio je šumel, ko je bilo vklopljeno gretje zadnje šipe... Ko mi je tip povedal, da bi moral v kripo, za katero sem dal 14k€, vtakniti še 5k€, sem ...prikaži več rekel, da ga rajši v Savo zapeljem. Očitno je bila tista kripa velik nateg. Potem sem jo dal ženi, ki ga je zbarantala pri nakupu novega bavarca. 5k€ so ji ga ocenili. Zdaj vozim kolo in nimam nobenih stroskov. Če moram kaj tovoriti, pa vzamem njeno kripo. Jbg, imam pac bmw za tovorno vozilo. Če bi...

    • Enzgg4 11:10 18.julij 2024.

      ... bilo po mojem, bi kupili eno kripo za par jurjev in to je to. Noben avto ni vreden več kot 10k. Razen, če je zlat.

  • peter4 10:19 18.julij 2024.

    So pa lastniki tudi nabriti. Zvozijo po 80k km letno, menjajo olje vmes kar sami, zbijejo kilometre in gredo na 2 letni servis na uradnega s 15-20k prikazanili uradno na leto. Po preteku lizinga ima avto 200k in več prevoženih ...prikaži več a se prodaja s precej manj in ni odbitka z večjo uporabo kot po lizing pogodbi. Potem pa kupi 2-5 let stare lizing ruckleufer avte, če upaš. Sam sem raje vzel novega, pa vsaj vem kaj imam.

  • slavauk22 09:05 18.julij 2024.

    jst sem pa kupu traktor zetor s prvetrjenim urami nazadnje je napisal malo rabljen z malo ur 500.......na koncu se skupaj z mehanikom gotovila da je imel 10 000 ur

  • popokatopetl 11:03 18.julij 2024.

    Al pa število km na števcih nižje od stanja pri zadnjem servisu...

  • Kmodri_ 19:52 17.julij 2024.

    Ah ti hrčki!

  • damjan358 07:57 19.julij 2024.

    Za avto dal 8.500 dve leti vozil in oskodovan za 9000 eur, pa se peuget ,hahaha, ko po dveh letih ni nic vreden

  • bobubob 10:49 18.julij 2024.

    In kaj delajo organi? Ukvarjajo se sami s seboj in občasno, po naročilu seveda, uveljavijo kak predpis nad nekom, ki je v nemilosti botra. Še vedno imamo socializem, sistem po meri te civilizacije. Zato pa v času te 'civilizacije' žal ...prikaži več precej več osebnostnega napredka prinese palica kot korenček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.