Slovenija
3033 ogledov

Tako na rezultate čakata Tanja Ribič in Zoran Stevanović

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slavauk22 21:12 09.junij 2024.

    prodane duše skom se mi družimo........ s srbi ki so nas 91 napadli bedaki!

    • LukaMB 21:34 09.junij 2024.

      Ti se družiš z obrezanimi isis-kosovarji, ki ti bodo fufike obdeloval še naslednjih 30 let, to ste hoteli.

    • slavauk22 21:36 09.junij 2024.

      raje šiptarja za soseda kot srba za prijatelja :) vemo kdo nas je leta 91 napadel in ni bil šiptar

    • LukaMB 21:39 09.junij 2024.

      Ne vem zate, ampak jaz raje obratno, šiptarji so obrezani radikalni musliji in tvoja hčera ali pa hčere tvojih znancev bodo zarutane, Srbi pa nas niso napadli, JLA je bila od vseh komunistov, tudi slovenski admirali in generali komunajzerji so ...prikaži več bili za ohranitev Jugoslavije in proti naši teritorialni obrambi. Kot vidim nimaš razjasnjenih pojmov. Hrvati kot takšni pa so nam največ ukradli, Srbi so nas obvarovali pred severnjaki, da imamo danes sploh še to kar trenutno imamo. V šolo nazaj!

    • slavauk22 21:43 09.junij 2024.

      buhahaha smejem se na tvoj komentar :D srbi so nas branil pred čim?? ......če ne bilo hrvatov bi danes govorili nemško! kaj pa pravi operacija oluja oz nevihta na kinu :D

    • LukaMB 21:44 09.junij 2024.

      slavaLuk - sej ti bodo Albanci pa nato-teroristi pomagali pri poplavah, tako kot do sedaj, nobena nato-država se ni prva odzvala, ker si pač mali kmet in nepomemben hlapec z Napoleonovim kompleksom in to je to, ne vem kaj naj ti rečem.

    • slavauk22 21:47 09.junij 2024.

      kaj pa španija ki je poslala helikopterje pa češka ki je v natu je tud poslala letala.........kaj pa rusija je pomagala ?celo ukraina je pomagala pa ni v natu :)

    • slavauk22 21:48 09.junij 2024.

      ne govori da v popvalah niso sodelovale nato članice :) kr prebrskaj mal nazaj kdo vse je pomagal

    • LukaMB 21:50 09.junij 2024.

      slavaluk, nato kot tak se ti nikoli ni prvo odzval, to so že ne vem katere poplave po vrsti, toliko da veš, nobenmu dol ne visi pri severnjakih za eno malo Slovenijo, mi pa se rinemo tja med te arogantne ...prikaži več in jim ližemo rit, v Volku iz Wall streeta je bila Slovenija lepo opisana kot država blond prostitutk, katere fukajo švicarski bankirji in mafijci na jahti s slovensko zastavo nad joškami fufik. Točno to je Slovenija v EU.

    • slavauk22 21:54 09.junij 2024.

      tud rusija ni pomagala pa bi ti vseeno šel pod njihovo kiklo..........tud rusija dol visi za slovence če ne veš................ki jih tolk opevaš

    • LukaMB 21:55 09.junij 2024.

      slavaluk - mali nepomembni Napoleonček, tudi pri teh EU volitvah in s tem številom sedežov, ne moreš vplivati na nekaj kar ti bodo glavni gospodarji rekli, nesamostojen cefizelj in planšar si, ki sedla konje Avstrijcem in se prilizuje Američanom. Albanci ...prikaži več so ti pomagali z albansko vojno mornarico s fračo v roki gasit požare in pri poplavah. 'SlJoveniJa moj doma!', bratje po obrezanosti in orožju Slo-Hrv-Šiptar naveza, prihodnost je v naših rokah haha burek-kebab štandi povsod in Kranj-šiptarija.

    • LukaMB 21:57 09.junij 2024.

      slavaluk - veliko prepozno so sodelovale, ko je bilo že katastrofe konec.

    • slavauk22 21:59 09.junij 2024.

      Če bi se odločil med čevapom in burek kebab ........bi raje vzela burek sirov :)

    • LukaMB 22:04 09.junij 2024.

      slavaluk22, tudi tvoja žena in hčere bodo raje albansko belo čepico pa nikab in hidžab kmalu, kar naprej s takšno logiko in mentaliteto, to je samo 5:0 za Srbe hahah

    • LukaMB 22:08 09.junij 2024.

      slavaluk - nazadnje ko sem bil v Srbiji je njihov rek takšen ' hoteli ste, imejte!', no to pooseblja tisto obdobje, ko smo obtoževali v vojni v Bosni in Kosovu samo Srbe, ker so se borili proti ottomanskim-šiptarskim-mudžahid klavcem, super, ...prikaži več da so jih Srbi dol zmanjšali po številu, da bi jih Slovenija na podlagi čustvene demokracije na podlagi imperija laži in nato-teroristov ter njihove politike, podprla in jih naselila po Sloveniji. No sedaj imamo mi z njimi problem v Sloveniji, čestitke!

    • slavauk22 22:12 09.junij 2024.

      zakaj nisi ostal v srbi če ti je tukaj zelo hudo :) ti bi kar vse klal po vrsti če niso po tvojem okusu :) tipično za srba

    • LukaMB 22:15 09.junij 2024.

      slavaluk - zakaj nisi ostal v hlevu in sedlal konje Avstrijcem ali Nemcem? Jaz nisem Srb, tako da nimam kaj delati dol, jih imam pa v sorodu seveda in poznam zgodbo iz njihove strani in pogleda.

    • slavauk22 22:19 09.junij 2024.

      potem pa ne jamraj............če ti je tok hudo tukaj pa se odesli v srbijo.....jst te ne bom pogrešal

    • LukaMB 22:20 09.junij 2024.

      slavaluk - kje je bilo omenjeno klanje? Proti mudžahidom-klavcem so se borili ja, Alija je mudžahide povabil iz Irana, da koljejo naokoli po Bosni. Vidim da ne poznaš zgodovine, brezveze je karkoli govoriti s pol-pismenim najverjetneje brez osnovne šole slovenceljnom, ...prikaži več ko boš poznal zgodovino lahko nadaljujemo, do takrat pa ne pozabi nastavit ritko in z glasnim zvokom ponosno JAWOHL MEINE MASTER! liz liz

    • LukaMB 22:21 09.junij 2024.

      slavaluk - jaz bi najprej tebe odselil šiptarjem dol pa plačal bi ti celoletno zalogo bureka, pogoj je, da moraš belo čepico dat gor pa obrezat se.

    • slavauk22 22:23 09.junij 2024.

      ja kako to če trdiš da je kosovo srbsko.........šiptarji nimajo svoje države:.......me ne moreš odselit :)

    • LukaMB 22:27 09.junij 2024.

      slavaLuk plačam ti da greš med svoje zaveznike obrezane šiptarje in skupaj s Hrvati navijaš za Švico, Hrvaško, Albanijo na euro prvenstvu, to so tvoji gypsiji.

    • slavauk22 22:30 09.junij 2024.

      tebe tok boli njihova vera........očitno nisi bil nikoli musliman da jih tolk sovražiš.........pravijo da obrezani so bolj higenični kot neobrezani :)

    • LukaMB 22:36 09.junij 2024.

      slavaluk22 - jaz samo vem, da v EU nimajo kaj delat, naj gredo v BRICS.

    • slavauk22 22:38 09.junij 2024.

      se pravi tud turki ki so prijatelji z rusji nimajo kaj delat v europi pa v natu :)?

    • LukaMB 23:12 09.junij 2024.

      Tako je, BRICS je za njih super, Turki so musliji in za nas je to Azija tam nekje, pregnali smo jih zdavnej na kontinent Azija in tam naj ostanejo.

    • Ender3 04:00 10.junij 2024.

      slavauk22 nimaš za polisendvič kamoli za pravi srbjanski burek..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.