Slovenija
44739 ogledov

Tako mrzlo bo, da iz avta pospravite zdravila, očala, pijačo ...

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 00:13 21.januar 2024.

    Avtor opozarja za vse žive banalne stvari, le tisto glavno, kjer lahko potencialno nastane največja škoda za lastnika vozila, katero ima avtomatsko poklopna ogledala, pa je izpustil, oz. verjetno sploh ne ve za potencialno nevarnost!? Gre za to, da je ...prikaži več priporočljivo ko temperature padejo pod ničlo, najbolje pred prvim mrazom tja do pomladi, izklopiti avtomatski poklop ogledal, ker v nasprotnem primeru lahko vodila ogledala zamrznejo do te mere, da prej crkne motorček, kot pa odpre ogledalo...

  • butaletz 18:21 20.januar 2024.

    o tega pa nisem vedu..

  • becar 20:31 20.januar 2024.

    Dajmo malo povečat ogljični odtis, tole ni za nikamor!

  • Avatar rajko55
    rajko55 18:02 20.januar 2024.

    Vas zebe, elektro zombiji? No, nas, ki se grejemo na drva ni in ne bo zeblo.... Vi pa kar... za sončnim zombijem v mrzlo prihodnost. Cepci.

    • mojsterjaka 18:27 20.januar 2024.

      Jaz ima SE in TČ, temp. -15, pa mi je vroče. Upam, da tudi tebi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:00 20.januar 2024.

      Jaz na varčne radiatorje,super je ni da ni.

    • Avatar rajko55
      rajko55 05:33 21.januar 2024.

      ....Če ze 15 cm snega povzroči tak kaos in 24urne elektro izpade.... Kaj šele bo?

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:51 21.januar 2024.

      V 25 letih bil samo sled pred nekaj leti problem,drgač pa izpad tu in tam redkokdaj za nekaj minut in ko pač popravljajo pa tudi do nekaj ur in to je vse .Kar pa pišejo mediji pa zbirajo materijal za ...prikaži veča strašenje folka in pišejo v takih oblikah.Jaz sem se že davno navadil da zaupam svoji presoji in ne medijem.

    • Avatar rajko55
      rajko55 10:54 21.januar 2024.

      Nick.... Ne po presoji, ampak po izkušnjah.... Mi smo imeli zadnji izpad teden dni nazaj, ko je veter polomil drevesa, ki so padla na daljnovod. 15urni izpad. Včeraj pa del savinjske....20 urni izpad.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:01 21.januar 2024.

      20 ur je še ok,ko smo imeli izpad zaradi sleda je bilo 2 do 3 tedne brez elektrike,to je pa že mal hudo,a vzunaj pa mraz .Zato imam dve peči na drva,tako da je skuhano in toplo in dva prostora ...prikaži več za silo preživet čist ok.

  • Tomaz_321 07:55 21.januar 2024.

    :Proizvajalci mobilnih telefonov v navodilih svetujejo, da svojih naprav ne hranite pri temperaturah pod 0 stopinj Celzija. Razlog: učinkovitost litij-ionskih baterij, ki napajajo mobilne telefone, drastično pade, ko jih pustimo na mrazu." NOOOOOO, pa smo tam! In mediji tako radi ...prikaži veči promovirate električne avtomobile?! Pojdite rsje sedaj povprašat lastnike teh električnih avtomobilov kako jim je kaj avto "zakurblal" vžgal... presenečeni boste!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.