Svet
3405 ogledov

Priznal je: Pred koncertom želel z mačeto in bombo pokončati čim več ljudi

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 14:22 08.avgust 2024.

    Dobro, da ni imel pištole, ta bi najprej ubil sebe potem pa še vse okrog sebe :))

  • optimist11 15:23 08.avgust 2024.

    Rojen v Avstriji. Ti se še par generacij ne asimilirajo. Drugače pa Žurnal, velik + , vi vsaj dovolite komentiranje.

  • popokatopetl 13:03 08.avgust 2024.

    Niso uspeli preprečiti tragedije, koncerti so odpadli...

    • popokatopetl 13:48 08.avgust 2024.

      Mislim, zdej se bo planet Zemlja nehal vrtet in izskočil iz tečajev

    • Ender3 06:15 09.avgust 2024.

      Imaš prav.. iz tečajev zaradi neke mladenke..

  • Enzgg4 13:27 08.avgust 2024.

    Namera teh dveh fanatikov je vsega obsojanja vredna, je pa to sicer logična posledica dejstva, da evropske države ne naredijo nic ob židovskem terorju nad Palestinci. Še več, podpirajo ga, če se spomnimo, kako je fonderkuzla letela dol jodlat, da ...prikaži več "smo vsi z židi". S tem samo izkazujejo svoje licemerje in hipokrizijo. Če bi EU države proti židom uvedle sankcije, kot bi se spodobilo, bi s tem pokazale, da govorjenje o pravičnosti ni prazno gobezdanje za dnevno rabo in dobile velik moralni kapital.

    • Jernej65 13:36 08.avgust 2024.

      Proti morilskemu Putlerju je EU uvedla sankcije, pa ti zopet ni prav. Če je kdo dvoličen, ste dvolični najbolj rusofilski trubadurji. Se pa strinjam, da bi EU morala ukrepati proti Izraelu, podobno kot proti morilskemu Putlerju.

    • Enzgg4 13:39 08.avgust 2024.

      Kaj se vtikas vame? Se mar jaz vate? Piši si svoje komentarje in me pusti pri miru.

    • Enzgg4 13:43 08.avgust 2024.

      Sploh nisem do konca prebral. Šele zdaj sem. Vidis, kaksen idiot si. Ne moreš, da ne bi drkal ad hominem. S takimi bebci, ki ne znajo komunicirati brez "vi ste tointo, pa takiintaki", sploh nočem imeti nobenega posla. Da si ...prikaži več ti te sorte, si ze dokazal v preteklosti in to je tudi razlog, da ti ne repliciram ne tako ne drugače. Nič, nalepim - po defoltu in grem dalje. Zato še enkrat, pusti me primiru kot jaz pustim tebe.

    • Jernej65 13:58 08.avgust 2024.

      Resnica boli a ne, jaz samo takšnim dvoličnežem, ki mislijo da se okrog njih svet vrti, nastavljam ogledalo. Kazati na nekoga drugega, v bistvu si pa sam še slabši, je najbolj podel način komuniciranja.

    • Enzgg4 14:31 08.avgust 2024.

      Si res tak idiot ali ne razumeš slovensko? Si kakšen čefur ali kaj? Ti narisem? Goni se v pičko materino in mi daj mir. Jaz tudi ne nadlegujem tebe. Koji si ti kurac, da bos tukaj nekaj nastavljal. Pojdi v ...prikaži več tivoli in tam nastavljaj rit. Zdaj pa spizdi in mi daj mir.

    • Jernej65 14:41 08.avgust 2024.

      Pred nobenim ne bom spizdil. Forum je zato da se komentira, pa če je tebi všeč ali pa ne.

    • blayo 14:44 08.avgust 2024.

      Enzgg4, če pišeš budalaštine po javnih forumih, pričakuj da ti bo folk repliciral z budalaštinami. A ti misliš, da so forumi zato, da ti klanfaš po njih ostali ti pa lahko samo kimajo? Odpri si svoj blog, izklopi komentarje ter piši tam.

    • Enzgg4 14:46 08.avgust 2024.

      Odjebi in komentiraj sebe, mene pa pusti pri miru. A SI KRETEN, DA NE RAZUMEŠ TEGA?

    • Enzgg4 14:47 08.avgust 2024.

      Še en bebec, s katerim se nočem zapletat. Odjebi še ti, opica imbecilna. Se mar jaz vate obregam? Spizdi č3fur

    • Enzgg4 14:47 08.avgust 2024.

      @blajavec

    • Enzgg4 14:49 08.avgust 2024.

      Ti, blajavec, si isti bebec. Še en, ki ne loči komentiranja teme od komentiranja sogovornika. Pa kje se najdete taki imbecili? A ste se tega kje učili?

    • Jernej65 15:12 08.avgust 2024.

      Enzgg4, pa kaj je s teboj. Normalno je, da ti repliciram, če se ne strinjam s tvojim komentarjem. Glede na to kaj meni pišejo rusofilski nakladači, je to miloščina, kar sem ti jaz napisal. Imam svoja načela in se poserjem ...prikaži več na to, kaj mi ljudje odgovarjajo. Ko mi to ne bo odgovarjalo, se bom umaknil.

    • Avatar MS
      MS 15:19 08.avgust 2024.

      Jernej, blayo, ne prepirajta se z bedakom ker vas lahko opazovalci enčijo z njim! "Ignore" je najbolj učinkovit strup proti bedakom!

    • Enzgg4 16:54 08.avgust 2024.

      Še ed debil pofukan. A si se že spomnil, ti pizda sprenevedava, kaj si pisaril glede pogodb o nabavi kovid zvarkov? Goni se v kurac in se ne vtikaj vame

    • Enzgg4 17:06 08.avgust 2024.

      @jernej ne, ne "repliciraš normalno". Briga mene, kaj ti drugi pišejo. Jaz ti ne pišem nič, vem pa, kaj ti pišeš meni. A ti citiram? " Če je kdo dvoličen, ste dvolični najbolj rusofilski trubadurji...." To je zate normalno??? Zame ...prikaži več ni. Razjasni si najprej razliko med ad rem in ad hominem pa mi ni treba nič pisat nazaj, ker vem, da se vseeno ne boš nič naučil. Če se nisi do sedaj, tudi poslej ne boš spremenil svojega načina komuniciranja. Over&out.

    • Jernej65 17:26 08.avgust 2024.

      Enzgg4, no pozabil sem še napisati anticepilski bedak.

    • Enzgg4 19:23 08.avgust 2024.

      Jernej, ti si en navaden bebec. Brigaj se zase in mi daj mir. Nočem, da taki debili rinejo vame. OK?

    • Jernej65 19:29 08.avgust 2024.

      OK, obljubljam, da v navadne bedake ne bom več rinil. Bom pa rinil še vedno v rusofilske in covid bedake.

    • Enzgg4 19:53 08.avgust 2024.

      Jernej, ti si en navaden kreten. Iz čistega miru si šel drkat in rinit vame. Preberi si svoj prvi zapis, kaj si pisal. Sploh nisi z ničemer polemiziral, ampas si me začel napadat. Jebeš mi vse, če si ti normalen. ...prikaži več Spizdi zdaj, čefur zahojeni in mi daj mir. Samo spizdi. Ti je vse, ti kup gnoja debilni.

    • Jernej65 23:43 08.avgust 2024.

      "fonderkuzla" izrazoslovje, na katerega si lahko zelo ponosen. Vidiš kako izgleda ko "fonderkuzlo" dobiš naravnost v gobec. Manire se nauči fantek.

    • Jernej65 23:52 08.avgust 2024.

      No sedaj te bom pa vsaj tule pustil pri miru, da te še kap ne rukne in še kdo ne napiše, da je cepivo krivo.

    • Enzgg4 00:52 09.avgust 2024.

      Bebec nedonošeni. Masturburaj tam v svoji luknji in se brigaj, fonderped.erčina kretenska.

    • Enzgg4 00:56 09.avgust 2024.

      Debil idiotski. Iz čistega miru rines v folk, ki s tabo sploh noče imeti nobenega posla, imbecil bebasti. Lahko pa se izpostaviš z naslovom, pa te pridem naučit neverbalne komunikacije, ti presrani kup dreka. Upas si srati skrit v tisti ...prikaži več svoji luknji, sicer si pa navaden brezjajčni pezde.

    • Avatar MS
      MS 09:56 09.avgust 2024.

      Jernej 65, iz humanih razlogov obidi bedake! So pač taki kot so! Verjamejo da je zemlja ploščata, da so cepiva sredstvo za 40 procentno depopulacijo svetovnega prebivalstva, da Bill gates v cepiva vgrajuje čipe, da nas iz reaktivnih letal zaprašujejo ...prikaži več z strupi in verujejo v vse ostale neumnosti ki jim srevirajo teoretiki zarote! Ko jim predložiš dokaze o njihovi neumnosti, pobesnijo, žalijo, dvigneš jim pritisk, preti jim infarkat! Pusti budale!

    • Enzgg4 10:00 09.avgust 2024.

      MS ti si eno debilno revše.

    • Enzgg4 10:03 09.avgust 2024.

      Ubogi revež si, ket verjames v to, da je zemlja ploščata, da so cepiva sredstvo za 40 procentno depopulacijo svetovnega prebivalstva, da Bill gates v cepiva vgrajuje čipe, da nas iz reaktivnih letal zaprašujejo z strupi in verujejo v vse ...prikaži več ostale neumnosti ki jim srevirajo teoretiki zarote. Ampak jbg, tak si. Siromaček.

    • Avatar MS
      MS 10:11 09.avgust 2024.

      In dodajam še: V svojem patološkem besnilu ti pacienti izgubijo še tisto malo kontrole nad svojimi in tujimi replikami in s copy-paste tujih replik dokazujejo svojo totalno izgubo razuma in debilnost!

    • Enzgg4 10:19 09.avgust 2024.

      Bebče. Zdaj si že blodit začel. Si vzel zdravila danes?

    • Enzgg4 10:22 09.avgust 2024.

      Eni bebčki nepismeni so očitno prešpricali komplet šolo in se zastrupljajo Z strupi 🤣🤣 In taki potem po forumih pisarijo.

    • Avatar MS
      MS 10:32 09.avgust 2024.

      Pohvale za tvojo iskrenost! Lepo si se opisal!

    • Enzgg4 10:35 09.avgust 2024.

      Pojdi brat svoje pisanje 6 komentarjev višje, siromaček nepismeni. Z strupi... 🤣🤣

    • Enzgg4 10:39 09.avgust 2024.

      Ej, MS bebasti, da se nisi ti zastrupil "Z" strupom? Poznaš pravila za rabo predlogov s/z in k/h? Poznaš kurac. Kako le, saj šole od znotraj še videl nisi. Še od daleč komaj. 🤣🤣 Z strupi... Bebo.

    • Avatar MS
      MS 10:45 09.avgust 2024.

      Lapsus linguae se včasih pač zgodi vsakomur! Tudi meni! Priznam: Mea culpa. mea maxima culpa! A to je pač lapsus! Ni pa lapsus tvoje nakladanje da je zemlja ploščata, da so cepiva sredstvo za 40 procentno depopulacijo svetovnega prebivalstva, da ...prikaži več Bill gates v cepiva vgrajuje čipe, da nas iz reaktivnih letal zaprašujejo "Z" strupi in verujejo v vse ostale neumnosti ki jim srevirajo teoretiki zarote. Veliki "Z" pa je darilo tebi da boš lahko onaniral ob njem ker drugih argumentov pač nimaš!

    • Avatar MS
      MS 10:48 09.avgust 2024.

      "srevirajo" je še en lapsus liguae kot darilo tebi da boš lažje drkal!

    • Enzgg4 10:56 09.avgust 2024.

      Eno je lapsus, drugo nepismenost. Nepoznavanje rabe predlogov spada v drugo kategorijo. Pojdi se še malo Z strupi zadevat, siromaček 🤣

    • Enzgg4 10:57 09.avgust 2024.

      Aja, pozabil si si dati plus 🤣

    • Enzgg4 11:01 09.avgust 2024.

      Bebo, v ploščate Zemlje in Bille Gatese verjameš ti sam, bebo neizobraženi. V silni nemoči, ker si tak bebec, potem svoje nebuloze podtikaš drugim. Siromaček. Pojdi si malo anus obdelat Z dildom, da boš potešen. Mogoče boš potem za en ...prikaži več čas nehal drkat, siromaček nepismeni.

    • Enzgg4 11:10 09.avgust 2024.

      Sploh pa, kaj naj zabijam čas s tesli, ki ne vedo niti tega, kdaj uporabiti kakšen predlog? Če jim niso jasna osnovnošolska slovnica nižjih razredov, kako naj bi jim bilo potem jasno šele kaj bolj zahtevnega. 🤣 (pojasnilo: predlog je ...prikaži več mišljen kot slovnična kategorija, ne da ti kaj predlagaš).

    • Avatar MS
      MS 11:33 09.avgust 2024.

      Tipično za debila ki neovrgljivim argumentom ne more utemeljeno oporekati je da se v svojem nekontrem besnilu zapiči v kak lapsus in potem drka, drka, drka vztrajno dokazujoč svojo intelektualno nemoč! Kurči se "S" osnovnošolsko slovnico! kar drkaj in uživaj ...prikaži večj v prepričanju kak veleum si! Imej se! Še en"S" kot darilo za tvoje seksuano zadovoljstvo! Drkaj...

    • Enzgg4 13:58 09.avgust 2024.

      Ubožec polpismeni. Daj, vzemi že ta prekleta zdravila. Saj vidis, da se ti je pomračil um. Mogoče bos "S" zdravili kaj boljši. Ali pa pojdi "S" mamico "H" zdravniku. 🤣🤣🤣 p.s. za nepismenost pa zdravila ni. Samo izobrazba pomaga, ampak ...prikaži večk to je zate pretežko. Vi, čefurčki, imate pač drugačne predloge. Za vas je vse "SA". 😅😅

    • Enzgg4 14:06 09.avgust 2024.

      Na blodnje nepismenih bebcev se sploh nima smisla odzivati. Sploh pa, teci rajši na RK po paket. Še malo, pa ti bodo zaprli. Kaj boš pa potem? Spet boš moral nastavljati rit, da boš dobil kakšen cent za v trgovino. ...prikaži več Saj bo, stotim boš nastavil, pa boš nabral 2€. Za žemljo bo že.🤣🤣🤣

    • Avatar MS
      MS 14:36 09.avgust 2024.

      "S", "Z" je sexualno nadomestilo za drkađijo ki vagine nikoli videl nebi če bi krave gate nosile! Drkaj, drkaj to ti je edino kar ti je od boga dano!

    • Avatar MS
      MS 14:50 09.avgust 2024.

      Uffff..., "nebi" pa vejica! Spet stimulans za drkađijo enga trola z nickname "Enzgg4" ===> beri En zagovedan gnus na četrto potenco!

    • Enzgg4 14:55 09.avgust 2024.

      Ne komentiram blodenj nepismenih debilov.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 19:31 10.avgust 2024.

      MS PEJD U SRBIJO

  • sandi76 19:56 08.avgust 2024.

    Nekaj je dejstvo, ki ga Evropa noče sprejeti. V Evropi se dogaja okupacija s strani islamistov, katerih vera omogoča in celo zapoveduje pobijanje vseh drugače verujočih/mislečih. In taista Evropa dopušča okupacijo in jo celo nagrajuje s socialo , stanovanjem , ...prikaži več službami, kmalu bo dopuščala še šeriatsko pravo. Kam gremo , Evropa ???

    • Ender3 06:20 09.avgust 2024.

      sandi76 in ti s tem kar pišeš resno misliš..Sicer En psiholog Musk na Nori24tv to sanja..

  • h4ck3r 17:10 08.avgust 2024.

    Zanimivo, da se ne planirajo napadi na rock koncerte ali elektronske festivale...mogoče pa je le vse skupaj povezano z jasno in močno podporo lgžnčjštyxwqnekaj skupnostjo

    • Ender3 06:17 09.avgust 2024.

      Poznamo eno skupnost, ki ima bolj škodljivo podporo in jo nudi vsem, ki so bolezensko naivni..

  • Puklastimiha 13:04 08.avgust 2024.

    Tanjo nic ne skrbi ? Nika je na Meledivih ?

    • blayo 14:40 08.avgust 2024.

      Dokler se na cestah sami med sabo pobijamo v precej večjem številu, te to ne rabi skrbet.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 19:37 10.avgust 2024.

      BLAYO TI SI IDIJOT PEJD MAL MLEKCA PUPCAT DONENČEK

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 19:38 10.avgust 2024.

      PEJD SE ŠE TI UBIT DA NAM NE BOŠ VEČ SMRDEL

  • slavauk22 13:28 08.avgust 2024.

    welcomen........zakaj putin teh težav nima v rusji zato ker je hai hitler!

    • Avatar Leon
      Leon 13:34 08.avgust 2024.

      V Sloveniji so največji ekstremisti RKC , SOS in vaške straže kmetavzerjev na traktorjih .

    • blayo 14:40 08.avgust 2024.

      Putin ima ravno tako te težave, nič bat.

    • SlavkoKrizman 15:00 08.avgust 2024.

      Putin nima teh težav, ker ima red...pa pustimo na kakšen način ga uveljavlja...

    • sandi76 19:57 08.avgust 2024.

      @slavkokrizman: tisti , ki ne mara putlerjevega reda, pa pade skozi okno ?

    • Ender3 06:14 09.avgust 2024.

      Trol imena dobijo ošpice, če Putina ne omenijo.

    • Jernej65 09:52 09.avgust 2024.

      Za pozabljivce. https://www.delo.si/novice/svet/v-napadu-na-koncertno-dvorano-v-moskvi-vec-ranjenih

    • SlavkoKrizman 18:58 09.avgust 2024.

      @sandi76 saj sem napisal, da pustimo na kakšen način ga uveljavlja...vsaj preberi preden kometiraš...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.